Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/Bi lányok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Bi lányok nektek mennyire jön be a ferfias, magas , szőke, kék szemű, okos, huszonéves valaki?

Figyelt kérdés
júl. 16. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Semmennyire.

De izlések es pofonok.

júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem kifejezetten 😅🙈
júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a jellemzök nélam nem számitanak.
júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én se ezt nézem.
júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Minusz a férfias és bejöhet, de így kizárva.

Kell a csajos kisugárzás.

júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, amúgy, külsőre abszolút az ideálom. De ez nem elég önmagában, függ a másik személyiségétől is. És ha túl magas furán néz ki mellettem, mert én kicsi vagyok :))
júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem huszonéves vagyok, de az általad leírt külső csodás lehet! 💯🙂
júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%
Tényleg kinek mi. Én pl azért vagyok leszbikus mert a lányokra bukok szóval nem fogok össze jönni egy férfias lánnyal mert ennyi erővel akkor egy férfivel is lehetnék.
júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
8-as, szerintem inkább fiú vagy :D hol mond ilyet egy leszbikus lány, hogy ennyi erővel lenne fiúval?
júl. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező nem akarlak el keseríteni, de a leszbikusok azért leszbikusok mert nem vonzódnak férfiakhoz. Így nézhetsz ki akárhogy az nem fog nekik bejönni. Másrészt szerintem ahhoz, hogy valaki "bejön-e" valakinek a viselkedés, kinézet és a belső tulajdonságok együttese lesz az ami alapján ez eldől.


De csak hogy a kérdésedre is válaszoljak.: ez a leírás eléggé távol áll attól ami nekem alapból bejön, de ki tudja ha való életben találkozunk volna össze s nem itt gyakorin akkor viszont esélyes lenne, hogy igen legyen a válasz.

júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!