Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Huszonévesen még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen még nem volt párom. Nagyon ciki így regisztrálni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Igazából még nem tudom, melyik társkeresőre regisztrálnék, csak nem tudom, hol tudnék ismerkedni. Eléggé introvertált vagyok és nem sok ismerkedésre alkalmas helyrejárok. Meg hát ha valakivel megismerkedek és kedvelem is, nem tudhatom, hogy vonzódik-e ő is a lányokhoz. Egyszer volt, hogy belezúgtam egy lányba, aki küldött gyanús jeleket, aztán amikor bevallottam az érzéseimet, közölte, hogy ő csak a fiúkat szereti. Szerencsére nem volt belőle gond, továbbra is barátnők vagunk, de utána pár hónapig még kicsit összetörve éreztem magam és reménytelennek éreztem a helyzetet.

Mostanság elkezdtem gondolkodni, hogy regisztráljak valahova. Viszont 22 évesen még nem volt senkim. Sokáig nem akartam elfogadni az érzéseket, csak mindig annyit tudtam, hogy viszolygok a srácoktól és reméltem, hogy ez elmúlik. Szóval jól elpazaroltam az időt a tagadással. Mennyire gáz ilyen idősen 0 tapasztalattal regisztrálni valahova? Komoly kapcsolatot szeretnék, nem a kísérletezés lenne a cél, viszont komolyan tudnának-e engem venni így?

A válaszokat előre is köszönöm és kérem, hogy aki csak bántó választ írna, az ne pazarolja vele az idejét.



2023. ápr. 19. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen gáz?? Ne viccelj már Sok sikert!
2023. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz! Számomra mindig érdekesebbek azok, akik kevés tapasztalattal rendelkeznek. :) Csak bátran, mindenki volt kezdő! :)
2023. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hová valósi vagy?
2023. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem gáz!

De akkor ne sima társkeresőre regisztrálj.....

Nem tudom kiírni mert törlik privátban leírhatom pár oldal címét ha rám írsz.

2023. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4: te is tudsz neki privátot írni, ha akarsz
2023. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék alkalmatlankodni...
2023. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
:D
2023. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam.

#3 Jelenleg Pest

#4 Kedves, hogy nem akarsz alkalmatlankodni, bár ezt a kifogást még nem hallottam. Ha épp alkalmatlan, legfeljebb később olvasom el. Szóval írhatsz nyugodtan

2023. ápr. 19. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbáld meg, veszíteni valód nincs, de arra készülj fel, hogy valószínűleg belefutsz pár hülyébe, meg nem fog rögtön sikerülni. Tinder vagy HER teljesen okés
2023. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Annyira gyér a választék normális (/igazi) nőkből társkeresőkön, hogy ha írsz egy szimpi biot és felraksz néhány képet, amiken nem a kibuggyanó melleiddel próbálsz édeshármast bevonzani/kompenzálni/match-eket gyűjteni/franc tudja mit csinálni, akkor előbb-utóbb biztosan belebotlasz valakibe, aki hasonlóan komolyan gondolkodik a társkeresésről. Legalábbis ha Pesten vagy, máshol lehet már túl kicsi a minta ahhoz, hogy felbukkanjon benne normális ember :D

Ja, és egyáltalán nem ciki ennyi évesen, hogy senkid nem volt még. Egyrészt mert ez a kor a felnőtt élet kezdete kb. Másrészt meg sose késő belevágni valami újba. Én például 17 évesen elkezdtem csellózni. Szarul hangzott elsőre? Nagyon! Fogok valaha úgy játszani, mint aki kiskorában kezdte? Valszeg nem, de ennek ellenére elmentem fellépésekre, itt-ott le is bőgtem rendesen, de kit érdekel, mert jó élmény volt! Tekints az egészre úgy, mint egy kalandra. Ha nem is találod meg életed párját a társkeresőkön, legalább hallasz néhány érdekes élettörténetet.

Az introveltáltság a nehezebb része az egésznek - átérzem, én is ezzel küzdök. A társkeresők meg a leszbikus bulik nem váltak be nekem, az új stratégiám az lesz, hogy eljárok queer eseményekre, amiket pl. a Labrisz szervez. Ott alapból van egy indító közös téma (maga az esemény), nem kell azon aggódni, hogy kamu-e a másik, vagy hogy kalandot keres, meg nem olyan fárasztó, mint a 100. ismeretlennek írni chaten.

22N

2023. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!