Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Huszonévesen még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen még nem volt párom. Nagyon ciki így regisztrálni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Igazából még nem tudom, melyik társkeresőre regisztrálnék, csak nem tudom, hol tudnék ismerkedni. Eléggé introvertált vagyok és nem sok ismerkedésre alkalmas helyrejárok. Meg hát ha valakivel megismerkedek és kedvelem is, nem tudhatom, hogy vonzódik-e ő is a lányokhoz. Egyszer volt, hogy belezúgtam egy lányba, aki küldött gyanús jeleket, aztán amikor bevallottam az érzéseimet, közölte, hogy ő csak a fiúkat szereti. Szerencsére nem volt belőle gond, továbbra is barátnők vagunk, de utána pár hónapig még kicsit összetörve éreztem magam és reménytelennek éreztem a helyzetet.

Mostanság elkezdtem gondolkodni, hogy regisztráljak valahova. Viszont 22 évesen még nem volt senkim. Sokáig nem akartam elfogadni az érzéseket, csak mindig annyit tudtam, hogy viszolygok a srácoktól és reméltem, hogy ez elmúlik. Szóval jól elpazaroltam az időt a tagadással. Mennyire gáz ilyen idősen 0 tapasztalattal regisztrálni valahova? Komoly kapcsolatot szeretnék, nem a kísérletezés lenne a cél, viszont komolyan tudnának-e engem venni így?

A válaszokat előre is köszönöm és kérem, hogy aki csak bántó választ írna, az ne pazarolja vele az idejét.



2023. ápr. 19. 18:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!


Esetleg azt tudod, hogy mikor és mi lesz a legközelebbi Labriszos esemény? Illetve van már társaságod oda? Régóta gondolkodom, hogy elmenjek megint, legutóbb egy Margit szigeti eseménybe botlottam bele tök véletlenül és nagyon szimpatikusak voltak, de ez már régen volt, jó lenne megint megismételni, csak nem igazán van kivel és egyszerűbb lenne, ha lenne már kapásból társaság. :) Köszi, ha válaszolsz

2023. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!