Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől még leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Szexuálisan és érzelmileg is a nőket szeretem. Van hogy arra maszturbálok hogy egy idegen férfival publikus helyen dugok. De egyáltalán nem akarnék szexen kívül mást. Általában nem is a férfiról fantáziálok, hanem hogy a farkával megdug, és ez indít be. Nem találom a férfiakat semmi képen vonzónak, csak egy részüket ami a lányoknak nincs. Ez az egész mit jelent? Mégsem vagyok leszbikus?

júl. 7. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Minimum bi romantikus, de maradjunk a biszexnél mert agyban, vágyként sem utasítod el a f.haszt, egy leszbikussal szemben, akinél már csak a szó is tabu.
júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%
Inkább biszex vagy és látens heteró, aki tudja hogy mire lenne szüksége. 😉
júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanez vagyok,de én egyre jobban leszbinek vallom magam.
júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább bi vagy.
júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Inkább BI vagy a leszbikusok nem almodoznak fütyiről legalabbis legtöbb barátnőm velemenye szerint elutasitják.
júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
A szexualitás egy skála, a két végletén, tehát akik teljesen heterok illetve teljesen homoszexuálisok a legkevesebben vannak. Vágyak, fantáziák, álmok szintjén a legtöbb embernek vannak mindkét nemmel tapasztalásai. De az, hogy ebből ténylegesen mit valósítanál meg az egészen más. Ettől még lehetsz leszbikus, ha pedig meg is éled, akkor inkább biszex, de mindkettő rendben van.
júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Na hát én meg mindent szeretek egy szép okos férfiben, csak a faszt tartom rohadt undorítónak, a golyókat meg főleg és hozzá nem érnék semmi pénzért, akkor én mi vagyok? :D
júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

6 hát sztem meg kva sok a hetero

Főleg férfi

Már bocs

júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Erről készültek kutatások, a legismertebb persze a Kinsey skála: [link] Azóta lettek árnyaltabbak ennél, de az alap következtetést eddig semmi nem cáfolta, hogy a két szélén vannak a legkevesebben.
júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Jaj a kinsey skála

Az az egyetemes tudomány része?

És hogy tesztelnek le több milliárd embert?

A nőknél még megszokott hogy sokkal könnyedebben egymáshoz érünk, de ne mondd már nekem hogy a férfiak többsége nem teljesen hetero….

A legtöbb férfi elokádja magát egy másik férfi szexuális érintése gondolatától

júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!