Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért akarok megdugni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarok megdugni egy lànyt ettől leszbikusnak számitok?

Figyelt kérdés

Folyamatossan azt ézem milyen jó lenne lánnyal kiprobálni és milyen lehet meg dugni,ki nyalni

Régota érzem ezt az érzést kb 15éves korom ota csak probáltam el folytani mert jó a szex a férfiakkal de még is az van bennem milyen lehet lánnyal csinálni

Mit érezhet egy férfi mikor be rakja a farkát oda

Ettől leszbinek számitok?

23/L



2019. jún. 29. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex vagy, de amíg nem próbálod ki addig ezt nem igazán lehet megmondani. Leszbikus semmiképpen nem lehetsz, mivel vonzódsz a férfiakhoz.
2019. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A büdös életben nem fogod megtudni, mit érezhet egy férfi olyankor.
2019. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Mármint egy felcsatolhatóssal?

Nyalni is szeretnéd, elélveztetni, vagy csak élvezni magad, hogy megdugsz egy lányt?

2019. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Valószínűleg biszexuális vagy.


Régota érzem ezt az érzést kb 15éves korom ota csak probáltam el folytani mert jó a szex a férfiakkal de még is az van bennem milyen lehet lánnyal csinálni

Érdemes lenne kipróbálnod.


Mit érezhet egy férfi mikor be rakja a farkát oda?

Engem is érdekelne ez, de fordítva. Ideiglenes testcsere nem lehetséges, de ezért még nem operáltatnám át magamat.


Ettől leszbinek számitok?

Nem, ez egy fantázia. Kiváncsi vagy.

39FHET

2019. jún. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Arra nem vágysz, hogy férfi legyél?
2019. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paramaribon válasza:
100%
Szia! Engem is izgatnak ezek a gondolatok. Ha szeretnel irj nyugodtan. 24/L Nyiregy
2019. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!