Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan lány vagyok aki autókal,motorokkal akarna foglalkozni felnőttként tehát szerelő akarok lenni. Azt mondják,hogy esélyem sincs nőként ezt végig csinálni,mert a patriélháris (bocsi ha rosszul írom nyugodtan javítsatok ki) férfi társadalom nem hagyna engem ebből megélni értsd nem vinnék nekem a kocsikat. Arra gondoltam ,hogyha nagyon szeretnék fiú lenni,hogy legyen esélyem és az se érdekelne ,hogy akkor a lányokat kellene szeretnem. Ettől leszbikus vagyok?
2021. júl. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lehetnél meleg fiú? Aki a fiúkat szereti?
2021. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De van esélyed,csak nagyon nehéz lesz ezt végigcsinálnod. Rengeteg negatív dolog fog érni,de ha végigviszed akkor lehetsz szerelő.Van ilyen ismerősöm csak onnan tudom…. És ő nem leszbikus sem ettől sem mástól!Ne add fel az álmaid,vidd végig amit szeretnél.
2021. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel leszbikus hogy olyan szakmád vagy hobbid lesz amit a társadalom alapjaiban véve a férfiakhoz köt, hanem attól hogy a nőkhöz vonzódsz.

A szakmád és a hobbid maximum csak megnehezíti kicsit az életed, viszont ha szereted csinálni akkor csináld. Ha jó vagy benne akkor menni fog.

2021. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak elkeserődétségemben gondoltam ezt,mert szarul esik,hogy a nemmem miatt ne lennék valamire képes. És köszönöm a biztató szavakat
2021. júl. 22. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Osszejohet, ha ezt szeretned, leszbikus ennyitol nem leszel, viszont valoban nehezebb lesz nokent egy "ferfi" szakmaban, a rengeteg eloitelet miatt, amivel talalkozni fogsz.
2021. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy valaki szakmailag felkészült az nem a nemétől függ. Ha oda teszed magad, megtanulod rendesen a szakmát, akkor nem lesz probléma nem lesz fogás amibe beletudnak kötni. Munkahelyen a főnöknek meg jó szakember kell.
2021. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehéz meló,mostmár nagyon szerte ágazó is. Igazából csak szerelök nem nagyon vannak. Elektromos uton induljel mert a villany autoké a jövő. Ott vannak nők én is találkoztam többel volt aki tanitott is.
2021. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 honbandi ***** válasza:
Szia! Ne legyél letörve!Én is találkoztam már női szerelővel a Yamahánál! Sőt még lehet, hogy barátnőt is találsz ez( már rajtatok múlik) Lényeg, hogy legyél ügyes és még lehet hogy hoznak ügyfelet is! Sok sikert!
2021. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!