Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel kinyaltuk egymást.És élveztem nagyon.És igazából eltudnám képzelni hogy egy lánnyal éljem le az életem.Össze vagyok zavarodva teljesen.Lehetséges ez?:(

2020. júl. 18. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy állsz a fiúkkal?
2020. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális,hogy össze vagy zavarodva,gondolom új még neked ez a helyzet.

Ha úgy érzed az ellenkező nem abszolút hidegen hagy,és ez nem pusztán pillanatnyi "fellángolás",illetve tudnál szeretni egy lányt/nőt,és el tudsz vele képzelni komolyabb dolgokat,akkor valószínű.

2020. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Fiúkkal sehogy se állok.Nem is nagyon érdekelnek😅Szerintem mindegyik csak kihasználna.Jó persze őket is megnézem néha 🙄Viszont fiúval még nem voltam soha

2020. júl. 18. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősen a lányok fele hajlasz, tényleg leszbikusnak tűnsz. :) Én biszex vagyok, de a fiúkról hasonló a véleményem, nem lehet megbízni bennük. :D
2020. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erősen leszbi vagy. Nem írtad a korod, de le fog ez tisztulni. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, tedd azt ami jó neked!
2020. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonzottak a nők kifejezetten sosem, pasikkal voltam előtte, bár nem mondom hogy szuperjó volt, de nem éreztem azt, hogy rossz helyen keresgélek. Aztán jött egy nő az életembe, nálunk is úgy kezdődött, hogy lefeküdtünk. Akkor össze voltam zavarodva, ő kapcsolatot akart én meg azt se tudtam hirtelen hol áll a fejem meg hogy ez most mi. Mivel fontos volt nekem ez a nő ezért nem mertem vele összejönni úgy, hogy nem bízom magamban. Kértem tőle egy kis időt gondolkodni. Aztán állt össze a kép, hogy pánszex vagyok és sok minden értelmet nyert régebbről is. Ha úgy érzed, hogy el tudsz képzelni párkapcsolatot nővel, próbálkozz. Lehet hogy leszbikus vagy, de az is, hogy nem találkoztál még olyan pasival akivel jól éreznéd magad, de addig amíg boldog vagy amellett aki mellett vagy szerintem ezek a címkék nem számítanak, ezt meg úgy is tapasztalás útján fogod megtudni :)
2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!