Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Undorodom magamtól,amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtól,amiért leszbikus vagyok,azt kívánom bárcsak ne lennék az!Van így valaki hasonlóan?(aki nincs párkapcsolatban...nyilván)

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem, de kérj szakmai segítséget és barátkozz más lmbt emberekkel
2020. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyenek rajtad kívül, mert már láttam ilyen kérdést.

Igaza van az elsőnek, mindenképpen kérj szakmai segítséget, ha nem tudsz akkor beszélgess másokkal, illetve próbálj meg elgondolkozni az undorod okán.

Én például azért utálom magam mert képtelen voltam normálisan beilleszkedni bármilyen közegbe, bizonyos tulajdonságaim miatt, de rá kellett jönnöm, hogy az emberek akik nem fogadnak el, ugyanolyan seggfejek lennének akkor is, ha a kedvemben járnának. Pl. ha nem lennél leszbikus, egy Bagdy Emőkéhez hasonló személy ugyanúgy megbélyegezné a homoszexuálisokat. Attól, hogy téged speciel alkalmasnak tart a családalapításra mert "normális" vagy, még nem leszel jobb szülő - és nincs szükséged az elismerésére csak azert mert egy tapasztalt és híres pszichológus. Attól hogy valaki a vérrokonod még nem lesz tökéletes és nem kell úgy élned ahogy ő, attól, hogy a közösségédben (iskola, munkahely) minden nap kiutálnak még nem kell beilleszkedned és alávetned magad az akaratuknak, mert az alapján amit művelnek veled nem érdemlik meg a tiszteleted és az értük tett erőfeszítést.

Sosem leszel tökéletes, de lehetsz boldog ha saját értékrendet alakítasz ki és elfogadod magad olyannak amilyen vagy, nem lehet hosszú és jó életet leélni egy olyan hazugságban, amit olyanokért kreálsz akik valójában semmibe vesznek, miközben gyűlölöd magad azért aki vagy.

Megértem, hogy az ember társas lény, ezért te is meg akarsz felelni a környezetednek, de hidd el jobb ha inkább lassabban találnak rád azok, akik önmagadért szeretnek mintha azonnal elfogadna egy csürhe.

Az önmagadtól való undorod lassan meg fog szűnni mikor észreveszed az emberek sekélyességét és butaságát, vagy amikor befejezed annak a személynek a bálványozását aki ezt a marhaságot belédnevelte. De ehhez már mindenkeppen kell a pszichológus mert egyedül nagyon sokára teszed magad túl rajta.

2020. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem ha valamit utálsz magadban, akkor azt meg kell változtatni.

(Most majd lepontoznak)

Szerintem próbálj meg egy pasival összejönni és lehet hogy megszereted. Ha ez nem jön be, akkor lassan el kell fogadnod hogy ez vagy te. Azért kell előbb megpróbálni pasival, hogy megtudd, nem-e ezért utálod a dolgaidat, mert nincs úgy egészen.

2020. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Akkor is undorodnál magadtól, ha a társadalmi megítélés más lenne? Nem hiszem.
2020. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a társadalmi megítélés miatt undorodom magamtól.Egészen más okból.
2020. jún. 7. 17:21
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Vannak dolgok amiket utálhatsz gőzerővel, de nem fog változni.


Pl ha nincs lábad, attől nem fog visszanőni, hogy nagyon bedurcázol. Max annyit érsz el vele, hogy további lelki traumákat, szorongásokat gyűjtessz be.


Ez itt a széllel szembe hugyozás kategóriája, és attól hogy ez az egy ember még bíztat is, nem lesz kevésbé ordasnagy fąszság.


Persze mindenkinek szíve joga az önsorsrontás, de azért megjegyezném, hogy az ilyenek mindig szándékosan csak a padlón lévő embereknek ajánlják terápiaként a kútba ugrást.

2020. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyel több ok, hogy keress egy lányt, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. A leszbikusokat ma már egyre többen elfogadják, így végül te is rá fogsz jönni, hogy semmi okod undorodni magadtól. :)
2020. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne undorodj magadtól!

Ezt fel kell dolgoznod, adj időt magadnak. Hidd el!

2020. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok (16:54)

Írtál nekem privátot, de ide válaszolok először mert sokan félreértettek.

Én arra is gondoltam, hogy nem érdemes azokért az emberekért teperni akik lenéznek és semmibe vesznek, mert méltatlanok rá, de tény hogy félreértettelek, ezért kérlek ne haragudj.

A problémádra így viszont sokkal jobban rálátok, sajnos az, hogy undorodsz magadtól hosszútávon csak rontani fog a helyzeteden. Remélem elfogadod majd magad, mert a szexuális orientációdon nem fogsz tudni változtatni, hiába írta azt 3-as 17:17kor.

2020. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És mi az az egész más ok? Csak hogy átláthassuk
2020. jún. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!