Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, teljesen kirekesztettnek érzem magam, mindenki elítél. Miért? 19

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 11:01
 1/9 A kérdező kommentje:
*miért ítél el mindenki?
2020. jún. 6. 11:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért,ha belegondolsz, "mindenki" nem...

Viszont Mindenki alatt a környezetedben lévőket érted?


N

2020. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj hogy nem lett volna szabad hangoztatnod, hogy ki vagy valójában!

Én is leszbikus vagyok, de én nem hangoztatom feleslegesen, ez mindenki magánügye/élete, hogy melyik nemhez tartozik, senki másnak semmi köze!

nekem csak 1 jó barátnőm tudja, hogy leszbikus vagyok és ő teljes mértékben elfogadott, aminek nagyon örülök.

Csak akkor mondom el pl a szüleimnek, ha majd komolyabb kapcsolatom lesz egy nővel.


L

2020. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért? Mert sajnos ilyen ez a világ, hogy mindenkit elítélnek és betegnek neveznek, aki más, mint a megszokott. Nem értik meg, hogy mi is vágyunk tiszteletre, elfogadásra, boldogságra. Az ítélkezés és az utálat könnyebb. Nekem is nehéz, én is vonzódom a lányokhoz, barátnőm is van.

20/L

2020. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami egy kicsit is eltér a társadalmilag "normálisnak" vélttől/elfogadottól,azt már nem nézik jó szemmel.

Az emberek nagyja vagy irigy,vagy csőlátású,és emiatt elítél,mielőtt megismerné az embert,vagy épp a miérteket,pedig nem szabadna,de mégis.

Az ilyet magasról,hígan telibe kell sz*rni,még ha nehéz is,és mindig jusson eszedbe ha ilyen van,ha valakinek problémája van Veled,az az Ő problémája. :)


N

2020. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem itéllek el. A te dolgod. F
2020. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Elmondtad másoknak?


1:Igen. Akkor ezért!

2:Nem. Akkor honnan tudod?

3:Nem de olyan férfias vagy mint Chuck Norris és Bruce Willis egyben. Szerinted?

2020. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pokol lesz belőle.
2020. jún. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális ember nem ítél el, az biztos.

Ha a környezeted ilyen, meg kell szabadulni tőlük.

Menj koliba, költözz össze egy baráttal másik városba.

Elég nagy vagy már.

Vagy a legésszrűbb egyenesen külföldre költözni.

Egyik leszbikus barátnőm Svédországba költözött, ott ismerkedett. Nyáron lesz az esküvőjük.


Sok férfi pedig mindig is el fog ítélni, mert nehezen tűrik, hogy sosem lesz Nálad esélye.


Ne törődj velük.


Kitartást és boldog, kiegyensúlyozott életet kívánok Neked!

2023. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!