Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Undorodom magamtól,amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom magamtól,amiért leszbikus vagyok,azt kívánom bárcsak ne lennék az!Van így valaki hasonlóan?(aki nincs párkapcsolatban...nyilván)

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Írd meg privbennha itt nem akarod, így nehéz segíteni, bármit mondani.
2020. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Én is pont így vagyok :(
2020. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Én biszex vagyok.Úgy gondolom hogy megérdemlek annyi tiszteletet saját magamtól hogy elfogadom magam🙃
2020. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne légy leszbi. Ennyire egyszerű.
2020. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt kell megfejtened mi az undorod oka és azt kell megtudnod hatással vagy-e a kiváltó okra vagy sem. Nyilván nem azért undorodsz magadtól mert leszbikus vagy, amiatt undorodsz magadtól,mert valamilyen szempontból ezzel kapcsolatosan negatív hatás ér/ért. Egy szakemberrel szerintem is könnyebb ezt megbeszélni. Egyébként sokan vannak úgy, hogy undorodnak maguktól, de ez legfőképp társadalmi és környezeti megítélés miatt alakul ki. Akibe azt sulykolják, hogy leszbikusnak lenni undorító az nagy eséllyel érzi magát annak, ha olyan emberektől hallha ezt akik számára fontosak.
2020. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Béna vagy
2020. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!