Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi van velem, leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig még nem sikerült normális kapcsolatot kialakítanom férfival. A héten már a második pasit utasítottam el. Nem muszáj elhinni, de így igaz.

Nőkről fantáziálok, megnézem őket az utcán. A férfiakban semmi vonzót , szépet nem látok.

Ti hogy jöttetek rá, hogy a nőket szeretitek?

Félek, hogy sose lesz normális életem.


2021. febr. 6. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, ami miatt elutasítasz valakit?
2021. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem, nem tudnék mit kezdeni vele. Egyszerűen nem vezetne sehova a dolog. És tudom, hogy valaki nagyon megsértődne a végén, és az nem én lennék. Ezért nem is megyek bele ennek elkerülése végett.
2021. febr. 6. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

“ Nőkről fantáziálok, megnézem őket az utcán. A férfiakban semmi vonzót , szépet nem látok.”

Ez alapján elég egyértelmű hogy leszbikus vagy.

De biztosan akkor tudhatod ha kipróbálod. Feküdtél már le férfival vagy nővel?

Amúgy 2021ben már nem akkora dolog melegnek lenni. Ettől még simán lehet normális életed.

2021. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a lányokat szereted.


A normális élet meg relatív, ezt definiáld te. Az ami neked normális, másnak nem biztos, hogy az.

Azt nézd mi az ami boldoggá tenne, mi az ami igazán belülrõl fakad, és nem külsõ nyomásra válik céllá.

Persze, a társadalom szerint legyél külsõre modell, sikeres üzletasszony, 2.5 gyerekkel, autó, ház, férj, kutya, tengerparti nyaralás stb.


De ebbõl mi az, ami tényleg boldoggá tesz? Lehet te nem vagy üzletasszonynak való, sokkal boldogabb lennél mint fodrász vagy mint fordító.

Lehet, hogy az ún. normális élet neked nem ad boldogságot, és nem akarsz te 45 évesen ráébredni, hogy egy hamis álomra pazaroltad a fél életedet...

2021. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített óriási lépést tenni ebben az ügyben,hogy belegondoltam,hogy pl a saját testem felfedezésénél gondolok e egyáltalán férfi neműre,vagy alapból lefeküdnék-e egy férfival,kikkel képzelődök és ez alapján sokkal könnyebb szerintem behatárolni,hiszen ezt nem lehet befolyásolni.
2021. febr. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!