Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha felmerül a kétség, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmerül a kétség, hogy a partner netán valaki másra vágyik, akkor hogyan lehet elvonatkoztatni ettől szex közben?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hagy kétséget, nagyon azt mutatja, hogy velem akar lenni, de mégis ott motoszkál bennem, hogy az exére vágyik. (Igen, más ültette el a bogarat a fülemben)

Annyira bennem van, hogy szex közben is ez cikázik a fejemben, hogy mi van, ha aközben is rosszul érzi magát, nem is velem akarna együtt lenni, hanem "muszájnak" érzi.

Tudom, beszélni kellene róla, de nem akarom bántani ezzel, viszont így meg én gyötrődök. Próbálok nem gondolni rá, mégis ott van a fejemben és nem tudom magam teljesen elengedni. Mit tehetek én ezügyben magamért?



2020. júl. 17. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exére vágynak akkor vele lenne, nem? Bízz magadban - persze könnyű ezt mondani, de keresd meg magadban az okokat, hogy miért kételkedsz.
2020. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a baj, hogy ha beszéltek róla, azzal kvázi meggyanúsítod, és a bizalom már soha nem lesz a régi.


Miért vagy féltékeny? Adott rá valami okot?


Ki ez a śzarkavaró aki a füledve tette a bogarat? Neki milyen előnye származna abból ha ti szétmennétek?


Ismered az exet?

Összejárnak még, pl egyéb okból?

2020. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

“Ha felmerül a kétség, hogy a partner netán valaki másra vágyik..”


“A barátnőm nem hagy kétséget, nagyon azt mutatja, hogy velem akar lenni“


Ez eddig teljesen egyértelműnek tűnik. Ki az, aki elültette a bogarat a füledben? És miért?

2020. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az ex keresett fel.

Hogy el akarja mondani nekem, hogy miket mond a hátam mögött a párom, hogy neki könyörög, hogy béküljenek ki.

Igen, beszélnek, találkoznak is. Mindketten egymásra mondják ugyanazt. Sokmindent hallottam, de ez a kibékülősdi aggaszt a legjobban. :(

2020. júl. 17. 14:07
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Egy skálán egytől tízig mennyire bízol meg a lányban?


Egy skálán egytől tízig mennyire értékeled magad, mint pasi?


Ugyanezen a skálán az exet?


Őszintén! :)

2020. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lányok vagyunk, ezért is ez a kategória.


Magamat 10/2-re :D

Az exet a képek alapján 8-ra.


Bízok benne, csak elbizonytalanított ez az egész. Sok olyant tud az ex, amit magától nem találhatott ki.

2020. júl. 17. 14:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben kitálalnék. Leültetném a barátnőt és mekérdezném ő ezt hogy látja.

Ha ezek ketten összejárnak, akkor úgyis rájön, hogy te is tudod az exétől.


Ha téged akar, akkor többet ne találkozzon az exével, és az exet is letiltanám/hanyagolnám vele a találkozást.

Tudom ez nehéz mert kb 4 leszbikus van a városban és mindenki mindenki exe.

2020. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A vicc az egészben, hogy ez az egész nem egy városban zajlik.

A fél országot átszelve jött idr hozzám a barátnőm. Az exe pedig kb kettőnk között, Pesten él.

2020. júl. 17. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem tűnik működőképesnek. Beszéljétek meg és vagy biztosítson téged a szerelméről, vagy jöjjön össze újra az exével, de ne kínozzanak téged.

Macska egér játék, nagyon nem vicces.

2020. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Oké szóval együtt éltek?
2020. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!