Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha felmerül a kétség, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmerül a kétség, hogy a partner netán valaki másra vágyik, akkor hogyan lehet elvonatkoztatni ettől szex közben?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem hagy kétséget, nagyon azt mutatja, hogy velem akar lenni, de mégis ott motoszkál bennem, hogy az exére vágyik. (Igen, más ültette el a bogarat a fülemben)

Annyira bennem van, hogy szex közben is ez cikázik a fejemben, hogy mi van, ha aközben is rosszul érzi magát, nem is velem akarna együtt lenni, hanem "muszájnak" érzi.

Tudom, beszélni kellene róla, de nem akarom bántani ezzel, viszont így meg én gyötrődök. Próbálok nem gondolni rá, mégis ott van a fejemben és nem tudom magam teljesen elengedni. Mit tehetek én ezügyben magamért?



2020. júl. 17. 12:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Frissnek mondható kapcsolat, de igen,együtt lakunk. Annyi, hogy találkozott az exével a hét elején... és állítólag (az ex szerint) könyörgött neki, hogy béküljenek ki.
2020. júl. 17. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ez esetben kérdőre vonnám mi végre haverkodnak.


Havernak maradni csak az esetben elfogadható sztem ha a kapcsolat lassan hűlt ki, nem összeveszés volt. Ha kibékülés egyáltalán szükséges, akkor nem, nem normális egymást vizitálni.

2020. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az exről beszéltünk már, nekem azt mondja nem akardrogozik tőle semmit.

És igazán nem is zavarna, tényleg... egyedül azért zavar, mert az ex ugye megkeresett és leginkább ilyenkor jut eszembe, amikor együtt vagyunk, hogy lehet igazán nem is rám vágyik.

Lehet csak fix pont kell neki én erre meg optimális vagyok.

Ez pedig eléggé lehangoló szex közben.

2020. júl. 18. 00:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ex drogozik? Vagy elgépelted?


Azt tudod miért mentek szét?

2020. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A telefonom ír bele néha random szavakat a mondatokba. Nem tudom, hogy drogozik-e, de nem is releváns információ jelenleg. :)
2020. júl. 18. 07:32
 16/16 anonim ***** válasza:

"Lányok vagyunk, ezért is ez a kategória."


Hát jó figyelmetlen voltam, bocsánat.


"Magamat 10/2-re :D Az exet a képek alapján 8-ra."


Számomra megválaszoltad a kérdést :). Szóval a helyedben nem elvonatkoztatnék, hanem az önértékelésemen és önbizalmamon dolgoznék.

2020. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!