Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elfojtott vágyak. Teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfojtott vágyak. Teljesen elcsesztem az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából csak szeretném kiírni magamból, mert senkinek sem mertem még beszélni erről. Kb. 12-13 éves korom óta tudom, hogy vonzódom a nőkhöz. Mivel a családom homofób meg se fordult a fejemben, hogy lányokkal randizzak (pedig volt jópár aki tetszett), féltem, hogy kiderül...19 évesen kezdtem el ismerkedni férfiakkal, de sosem működött....nem voltam szerelmes, rossz volt a szex stb....23-24 évesen ismerkedtem meg a mostani párommal...ugyanaz mint az előző kapcsolatoknál, semmi se működött amit persze elhallgattam, mert már "illett" felmutatni egy komoly kapcsolatot. Egy pár éve teljesen "bekattantam"....egyre nehezebben tudom magamban elnyomni a dolgot.... depresszió, szorongás és még pluszban bűntudat amiért hazudtam magamnak és a páromnak is....teljesen elcsesztem az életemet csak azért, mert féltem felvállalni magam. Tudom, hogy szar ember vagyok, felesleges hozzám vágni. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak...a munkám és a családom miatt sem "bukhatok le"....ha nem lennének a kutyáim már lehet felkötöttem volna magam....


máj. 5. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
És az fel sem merült benned, hogy titokban légy nőkkel ? Vagy a családod tudta nélkül randizz,szexelj?
máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen butaságot ne mondj. Nem ismerem a családod de biztosan szeretnek. A fiam meleg 16 évesen vallotta be az apjától félt a legjobban tipikus homofób. Nem mondom, hogy könnyű volt az elfogadás de nagyon szeretjük és nem akartuk semmilyen értelemben elveszíteni. A fiam most 19 éves boldog, nincsenek titkok csak az a fontos számunkra, hogy boldog legyen. Az apja is teljes mértékben elfogadta.

Ezeket a vágyakat nem lehet elnyomni, meg kell élned ez is a te részed.

máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Nem vagy "sz.rember! Ezt felejtsd el gyorsan! Te egy lány vagy az elnyomott vágyaiddal, amit mások miatt, vagy is a társadalmi erkölcsi normák miatt, nem élsz meg. Homofób a családod? Ha megakarod tartani őket is és megélni önmagad. Bizony kettős életet kell hogy élj. Mert az írásodból az derül ki, hogy rettegsz színt vallani, s bátorságod sincs, a vesztenivalók miatt. Tarts egy alibi pasit bábnak, mint ahogy egy barátnőm is. Aztán éld meg önmagad egy titkos kapcsolatban! Még egyszer, mások miatt ne érezd magad "sz.rnak, mert ők maradiak!
máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki titokban hogy tényleg tetszik e!
máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
A mostani barátod elfogadná, hogy lánnyal is ki szeretnéd próbálni?
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem arra a családra, arra a munkára, arra a környezetre ahol egy ilyen elemi szintű dolgot nem vállalhatsz fel, nincs szükséged. Én egészen biztons coming outolnék és ha ez valakinek nem tetszik, mehet Isten hírével. Felnőtt ember vagy, Te felelsz a döntéseidért és azok rád és másokra gyakorolt hatásáért, de a rád gyakorolt hatásuk a fontosabb. Nem vagy rossz ember, csak félsz, hogy nem fognak szeretni ha nem olyan vagy amilyennek gondolnak. Nem tudom most hány éves vagy de szerintem még nem késő rálépni arra az útra ami a Tiéd! Hajrá!
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Sokan azt gondolják, hogy hajrá gyerünk bátran. Sajnos nem ilyen egyszerű! Sokszor pont attól függ az ember akik elött nyiltan vállalni kellene a másságot.
máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

"Fogalmam sincs, hogy mit csináljak"


Ó, dehogynem. Csak nem mered meglépni.

máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

A leírásból úgy tűnik: igen, el.


Korod? gyerek van?

máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, de nem akarod magad levágni a családi köldözsinórról???

A vágyaid NEM fognak elmúlni! Ha rákényszeríted magad arra, amit nem akarsz csak szenvedni fogsz egész életedben. Mersz is tenni a saját boldogságodért? A családod idővel megbékél, a munkahelyednek meg semmi köze hozzá, hogy a magánéletben ffi-vel vagy nővel vagy!

máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!