Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok és még nem volt barátnőm, elcsesztem emiatt a fiatal koromat?

Figyelt kérdés

2 alkalmim volt eddig csak.

Annyira könnyen megy sok mindenkinek, de én ha megfeszítem magam sem találok barátnőt. Rossz hogy tinként nem volt senkim.


2021. szept. 12. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak jót tettél. Ne számítson ez. Nem ezzel cseszed el a fiatalkorodat hogy lekötöd magad vagy sem
2021. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
En 33 evesen vagyok ugyanígy, megsem zavar. Annyi mas dolog van az életben. Nem lehet mindenki jokepu, penzes ferfi.
2021. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%

Nem rontottál el semmit, és nem is vagy lemaradva semmiről. Én 18 éves voltam, amikor az első kapcsolatom volt. Bánom is rendesen, hogy 4 évre benne ragadtam abban a kapcsolatban. Max. 1 évet érdemelt volna az egész. Viszont elmentek vele a “fiatal éveim”.

Mostmár azt mondom, hogy ha újra kezdhetném olyan 24-25 éves koromig nem is kellene kapcsolat.

2021. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és szűz. Fiú létemre nem érdekel a szex és lehet nem is fog. Te már tapasztaltabb vagy ahogy olvastam de akkor se mond azt hogy elcseszted a fiatal korod az. Egyszerűen nem jött el még az időd ahogy az enyém se. Majd idővel változnak a dolgok.
2021. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Az egész a beállítottságon múlik. Én pl imádok szexelni, nagyon boldog vagyok ha együtt vagyok a barátnőmmel, szóval szörnyű lenne ha ez nem lenne

20F

2021. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Te is tudod, hogy igen, a fiatal évek elmentek. Azon dolgozz, hogy mostantól másképp legyen.
2021. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!