Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudom eldönteni hogy mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mi vagyok. Leszbikus? Biszex? Hetero? 18/L

Figyelt kérdés

Mindig is vonzódtam a lányokhoz, leszbikus pornót nézek..stb.

Férfival voltam csak eddig, és szerelmes is voltam de a szexet nem élveztem… ráadásul a szopást is undorral tettem. Úgy érzem hogy egy nővel tudnám csak élvezni a szexet, de nem tudnák rájuk szerelemből nézni… szóval palik=szerelem, nők=élvezet. Ezt nagyon nehéz megfogalmazni, de remélem érthető..



2023. júl. 3. 10:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6%

Jó de hogy vonzodtal a lányokhoz? Kiskorodban is? Pl általános iskola, megnezted a lányokat?ugy értem h nekem pl a fiúk tetszettek akkor is csak. Amúgy én szerintem a pornó csinálta veled. Mert ott mindig szinte a nőket mutatják és arra van programozva az agyad azt tarsitod az élvezetekhez.

Undorodsz a szopástól de miért?

És abba nem gondoltál bele h undorító budos tud lenni 1 picsa, hogy folyik belőle trutyi, folyás, stb?

2023. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%

Egy tanácsot viszont jobb, ha megfogadsz kérdező! SOHA DE SOHA, DE SOHA ne áruld el egy lánynak sem, ha sikerül összejönnöd egy lánnyal, hogy volt már kapcsolatod pasival. Azt meg aztán pláne ne mond el soha, hogy szexeltél is vele.

Mert a leszbikusok világa az egy olyan világ, ha megtudják, hogy voltál pasival, (még akkoris, ha az már évekkel korábban volt) egyből vérben forgó szemű habzó szájú gyűlölködést fogsz kapni. Elég, ha itt olvasgatsz a gyakorin, hát rettenetes miket irkálnak itt ezek a pasi gyűlölő leszbikusok. Úgyhogy én azt mondom, jobban jársz, ha eltitkolod, hogy volt pasival kapcsolatod, ha lányokkal akarsz ismerkedni.

2023. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12 hát ez nagyon gáz hogy ilyenek. 😂😂
2023. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, a kérdező valójában lány e.-.
2023. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

#12

Pedig ők is himvessző segítségével pottyantak ki eme csudálatos világba.

2023. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Lehet lány, de aki lány, az válaszol is... Itt eddig még csak kommentek voltak úgy tűnik.
2023. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

17es.

Nem értek hozzá hogy horomonproblema e, valószínű az is. De borzalmas hogy már 1 filmet se lehet anélkül megnézi, hogy nem tolják oda a képünkbe a ferdehajlamú jeleneteket. Szerinted mi az oka annak hogy ennyire elszabadult ez?? Mert régen negatívumként volt többnyire pl filmekben. Most meg a csapból is ez folyik. Szerinted az ördög műve? Mintha burjánzana ez az egész, káosz uralkodik.

Én meg fiatal vagyok de szerencsére nem ezen a pride-os biztató cuccon nőttem fel. Mégis fiatalként alig hiszem el hogy mennyire teret hódít.

2023. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én sem...

Ne is akard, élj így, ilyen vagy... kész.

2023. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%

18 évesen ez még nem fix.

Élj sexelj akivel jólesik,2-3év mire kiderül,hogy kiket is szeretsz igazán.

2023. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy kizárt hogy hetero vagy. Lehetetlen.


Mivel a férfiak iránt érzel szerelmet ezért leszbikus sem lehetsz.


Én bi vagyok, egyelőre semmi korláttal.


Engem nem zavar ha valakinek nem tetszik a pride, az LGBTQ+. Rendben van, és az is amíg kultúráltan hangoztatja. Na de, a kultúrális megnyilvánulás nem a homofóbok erőssége.


A filmekben azért jelenik meg többször és pozitívumként mert:

a, trendek ezzel kapcsolatban

b, népszerű lett az egész közösség

c, természetes

D, politikai és beszéd téma


A szélsőségek nem jók, nem kell homofób utálónak lenni és túltolt támogatónak sem. Ha nem vagy része, akkor téged nem sok esetben érint, az életed nem befolyásolja drasztikusan. Az hogy legyenek a 4 fal között mint sokan mondják, mindenkire érvényes. A heteroknak nem jár az a privilégium hogy nyílt téren fogdossák egymást csak mert az a társadalom által elfogadottabb.


Meglehet megszereted a szexet a férfiakkal is, ha vonzódsz hozzájuk testileg. Más hogy nem élvezted, nem volt jó azzal az egy sráccal, mint hogy egyáltalán nem tud izgatni semmilyen férfi testileg.

2023. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!