Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm az ölembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

It's My Life kérdése:

A legjobb barátnőm az ölembe ült és felizgultam rá pedig nem nagyon tudom eldönteni magamról hogy leszbikus vagyok vagy sem. A fiúkhoz nem vonzódok annyira. Vannak ilyen gondolataim hogy milyen lenne egy lánnyal meg ilyenek. Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Hallod ugyan ez van velem is :D
2017. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Lehetséges

Az ölbe ülés az egy igen izgató dolog

23ll

2017. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahát, valami dörzsöli a nuncidat és felizgulsz? Micsoda rejtély!

HAgyd el a szóját, vakcinákat, médiát, és helyrejössz. ;)

2017. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy mi dörzsöli a nuncit amikor az ölünkbe ül valaki, de anno nekem is valahogy így kezdődött.

Volt egy nagyon szexi nagyon jó barátnőm aki eleve tetszett nekem, csak még nem tudtam hogy leszbi vagyok. Na hát ő ráébresztett. Ő is az ölembe ült, de volt hogy hülyeségből olyan szexin, szemből ült az ölembe. Hát, szép nagy mellei voltak amikrol sose tudtam levenni a szemem, itt még jól a pofamba tolja őket...kész voltam, elpirultam, benedvesedtem, és azt se tudtam mit mondjak. Neki csak poén volt, nevetett rajta egyet, én meg úgy csináltam mintha én is poénnak fognam fel, de nem ment. Ez történt 14 éves koromban.

Nem tudom te mennyi lehetsz, de én pont így kezdtem, a fiúk nem igazán érdekeltek pedig volt egy kettő akik udvaroltak, sőt csókolóztam is hárommal. De mind undorító volt. Viszont nem tudtam nem erről a szexi barátnőmről fantáziálni. Őt csókoltam volna. Nem lett köztünk semmi, neki mindig pasija volt és én csak 5 év múlva mertem elmondani, hogy szerelmes voltam belé.

Viszont 14 évesen megismertem egy lányt, akivel különös mód annyira osszehangolodtunk, hogy egy év múlva szerelmet vallottunk és azóta együtt is vagyok. Amikor őt csókoltam meg, na az, hihetetlenül finom, édes, bolondito volt, azután éjszaka 5 órán keresztül csókolóztunk.

Ne aggódj, ne folytsd el a vágyaidat, mert elszalasztani valamit.


22/ll

2017. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!