Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Valaki köztetek gondolkozott már alibikapcsolaton férfival?

Figyelt kérdés

Bármilyen okból. Esetleg volt is ilyen?


30/F



2022. szept. 27. 07:59
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nos, annyit reagálnék hogy én nem írtam ki ikyen kérdést illetve sem a 4-es, sem a 6-os nem én vagyok... nem értem ezeket a feltételezéseket és támadásokat. Tudtommal azért van ez az oldal hogy kérdezzünk...
2022. szept. 27. 11:35
 12/43 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__11..


Ilyen gusztustalan, undorító, hímsoviniszta hozzáállással mit akarsz te a nőktől, áruld már el?


Mert az ugye megvan, hogy a leszbikusok is nők, tehát elvárják, hogy tisztelettel beszélj és bánj a nőkkel/nőkről. Ha ilyen véleménnyel vagy a nőkről, akkor a leszbikusoknál duplán tiltólistás vagy, mert ezzel nemcsak őket sértegeted, hanem a szerelmeiket is.


Nem fogsz soha alibi kapcsolatot találni, de tegyük fel, hogy igen. Az első hímsoviniszta mondatoddal vége lenne.

2022. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
#12 ezt a kérdést nem én írtam ki, nem vagyok hímsoviniszta. Fejezd már be hogy megpróbálsz beállítani valakinek, k*rvára összekeversz mással, értsd meg
2022. szept. 27. 12:04
 14/43 A kérdező kommentje:
Nem is értem. Szerinted az országban 1 férfi keres alibikapcsolatot?
2022. szept. 27. 12:11
 15/43 anonim ***** válasza:
87%

Normális ember nem leszbikusoknál kapar, hanem megerőlteti magát és udvarol heteróknak, szóval ja, jelenleg ezen az oldalon csak te keresel alibi kapcsolatot.


De akkor írd le hogy miért keresel alibikapcsolatot, írd le a véleményed a nőkről, és hogy mit jelentenek neked a nők. Mit nyújtanál, adnál annak a nőnek akivel alibi kapcsolatban lennél.


És nem egyszavas válaszokat várok, hanem egy gondolatmenet kifejtését, mintha egy esszét írnál.


És mielőtt elkezdessz habzó szájjal hőbörödni és káromkodni mint a belinkelt kérdésed miatt, hogy ki vagyok én hogy esszét íratok veled, tudd hogy ez egy ismerkedésnek a része lesz, mindenki meg fogja kérdezni, és ez alapján fog dönteni.


Úgyhogy várom az igényes válaszod,k*rvázás nélkül légyszi.

2022. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Én is így terveztem hogy kifejteném a dolgot, sőt az lenne a cél hogy jóban legyek az illetővel. Akit érdekel, ír privátban. Ne haragudj, de nem tettél jó benyomást rám, hogy neked fejtegessem. Még mindig szentül hiszed hogy enyém a fenti kérdés, és nagyon frusztráltnak is tűnsz, kétlem hogy veled működne. Köszi.
2022. szept. 27. 12:39
 17/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem is azt mondtam hogy engem érdeklsz(senkit nem fogsz), csak megkértelek hogy fejts ki a gondolatmeneteded, már ha van ilyen.


A reakciód pontosan az volt amire számítottam, indulatos, fölényeskedő, üres. Nem is vártam el hogy ki fogod tudni fejteni, és a kezembe is adtad az adut.

2022. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#17 Indulatos? :D na jó, elég a trollkodásból. Itt befejeztem.
2022. szept. 27. 12:49
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosságban sem tudsz néhány jó dolgot írni a nőkről. Rajta írj néhány dícsérő dolgot a nőkről, de úgy hogy a külső tulajdonságokat szigorúan kihagyod? Vagy sorolj fel 5 pozitív női BELSŐ tulajdonságot! Itt, hogy mindenki lássa, ne privátba. Tegyél le valamit az asztalra, ne csak a privátoakt várd. Bár ez is sokat elárul a személyiségedről😊
2022. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
#19 Annyira ellenséges vagy, hogy bármit írok, kiforgatod és ellenem használod. Nem nemek szerint osztályozom az embereket, semmi gondom a nőkkel, kapásból ott az anyukám, aki felnevelt és az életem köszönhetem neki
2022. szept. 27. 12:55
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!