Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Valaki köztetek gondolkozott már alibikapcsolaton férfival?

Figyelt kérdés

Bármilyen okból. Esetleg volt is ilyen?


30/F



2022. szept. 27. 07:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
Pszichológus segít kilábalni ebből a személyiségtorzulásból.
2022. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%
Vagyis nem tudsz nőt összeszedni, ezért még abba is belemennél, hogy egy leszbikussal élj együtt, akinek abszolút közömbös vagy?
2022. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem az ellenségeskedést. Mindenki azzal van akivel akar, saját akaratából. Egy kérdést tettem fel. Ha valaki fél a támadóktól, írhat privátot is.
2022. szept. 27. 08:10
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Én személyesen is ismerek ilyet, igen. A pár férfi tagja tudja, hogy mi a helyzet, viszont a csaj csinos, ő pedig külsőre egy tök átlagos srác, szóval "felvágásra" neki pont jó. A nőnek meg, ahogy te fogalmaztál alibinek.


Nem az én sztorim, nem kell érte lepomtozni, köszi

2022. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te vagy az, aki mindig ezeket az alibis kérdéseket írja ki. Ennyire azért nem kéne, hogy izgasson téged ez a dolog, mert lehet, hogy neked bejönne, de a leszbikus lánynak nem!
2022. szept. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 cseppszi ***** válasza:
41%
Ismertem ilyen házspárt is. A csaj lezbi volt
2022. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
44%

A 4-es és a 6-os is a kérdező.


Amúgy igen, belemennék, de csak meleg pasival. Ahhoz hogy meggyőzzön smárnia kellene előttem egy pasival. Heteróval szóba se állok.

2022. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer volt egy elég csesznye kapcsolatom a legjobb barátommal, de alibinek nem nevezném. Ő próbált nem meleg lenni, én próbáltam hetero lenni (amúgy biszex vagyok, csak a nők sokkal jobban érdekelnek). Akkor még egyikőnk se tudta a másikról, hogy mi a helyzet. Hát na, egy próbát megért.
2022. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%
Kapcsolaton nem, házasságon már gondolkodtam. A legjobb barátom meleg, lenne előnye anyagi szempontból, nála megnyugodna a rokonság, hogy végre van feleség, az én családom meg bulizna egy jót.
2022. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
49%
Igen,majd később lehet fog kellenni
2022. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!