Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikus, és a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus, és a párja biszexuális, ők hogyan oldják meg a biszexuális párjuk rendes farok utáni vágyát?

Figyelt kérdés
Konkrétan: egy leszbikus belemenne olyan hármas szexbe, ahol egy férfi is jelen van, és a férfi szexuális tevékenységet folytat a párjával?
2022. szept. 8. 19:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk én azt sem értem, hogy valaki hogy gondolhatja, hogy a nők legemelkedetebb lények a bolygón.. Egy nő is tud olyan kiábrándító és aljas lenni, mint akármelyik férfi. Mi olyan meglepő ezen? "Inkább aszex leszek" ez is mekkora baromság már.. Eleve azon sem értem hogyan lehet meglepődni, hogy egy anonim oldal összehordja a legaljább véleménymegnyilvánulásokat.
2022. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátnőm, nem akarnék hármasozni...de ha dildóval vagy vibrátorral is izgatnánk egymást akkor szerintem minden megvan oldva :D jobb is mint férfival xD
2022. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!