Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikus, és a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus, és a párja biszexuális, ők hogyan oldják meg a biszexuális párjuk rendes farok utáni vágyát?

Figyelt kérdés
Konkrétan: egy leszbikus belemenne olyan hármas szexbe, ahol egy férfi is jelen van, és a férfi szexuális tevékenységet folytat a párjával?
2022. szept. 8. 19:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%
A válasz az hogy többnyire sehogy. Félrelépés akár pasival, akár nővel teszi. Úgy vannak vele döntse el a párja hogy mit akar, mihez akar vonzódni, de ha kimegy az ajtón mert neki pasi kell akkor az becsukódik örökre mögötte a párja szemében.
2022. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
mellettem nincs neki olyan
2022. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%

Lerí, hogy pasi vagy és meg is van a véleményem róla, itt kérdezgetsz ilyen elszállt agymenéseket, biztos szép életed lehet...


Tehát:

Egy leszbikus ugyanakkor menne bele ebbe, amikor te belemennél hármasba +1 bikával. Ámbár te szerintem hamarabb belemennél. A lényeg: egy leszbikus azért leszbikus mert semmit nem akar tőletek.


Ha összejön egy biszex csajjal az úgy szokott kinézni hogy a beszex csaj esküdözik hogy neki nem kell pasi. Egy ideig működik köztük, aztán valamilyen ürüggyel szakít a biszex. Ennyi.

2022. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%
Jól van, elég lesz már a biszexeket lehúzó kommentekből, mindenki érti már, hogy mekkora szarok vagyunk. Persze, én sosem csaltam még senkit a közel 40 én alatt, viszont van olyan leszbikus ismerősöm, aki volt hármasban, azzal a feltétellel, hogy hozzá a pasi nem érhet. Én sem értem miért volt jó neki, én nem hármasoznék soha. De a lényeg, hogy az összes bi egy nagy sz@r!
2022. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
15%
25, Egyetértek az utolsó mondatoddal, de legalább ne hazudnál! Azzal mosdatod magad hogy egy leszbikus "ismerősöd" végig nézte hogy megdugják a párját, melyik pizsamádban álmodtad kanikám?
2022. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%

Én írtam ki és kamu volt :). Kíváncsi voltam mennyi pasi ugrik rá a kérdésre.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak kérdező, nem, nem mennék bele leszbikusként ebbe. Ha a barátnőm fszra vágyik akkor szakítok vele, de szerencsére nem ez van.

2022. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg van ilyen ismerősöm. De gondoltam, hogy nem hiszed el. Aki olyan korlátolt, hogy azt hiszi, hogy ha neki nem tetszik valami, akkor biztosan másnak sem... meg miért mosdatnám magam? Én nem tettem semmi rosszat. Te viszont távolról sem tűnsz jó embernek.
2022. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
17%
Nincs ilyen ismerősöd, ne príbálkozz. Aki ilyet csinál az nem leszbikus, hanem biszex mint te, vagyis kivágtag magad alatt a fát, mert újabb bizonyítékot szolgáltattál arra, hogy a biszexek megbízhatatlanok és perverz 💩-ok. Vár ezzel semmi újat nem mondtál.
2022. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%

Aki biszex lánnyal járt szerencsétlenül, nap végén úgyis csak magának adhat számot: vagy szemellenzős volt és nem akarta észrevenni az intő jeleket, vagy maga volt (maga is) a hibás és hárít.

Minden biszex hazug, ugyanígy minden afroamerikai bűnöző, minden falusi részeges stb.

2022. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
90%
Olvasva az itteni "leszbikus" hozzászólókat, meggondolandó, hogy inkább aszex leszek. Nagyon kiábrándítóak vagytok. Nő hogy tudd így lealjasodni? Mondjátok légszi, hogy nem is vagytok nők, csak unatkozó kisfiúk, mert ez már tényleg az alja.
2022. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!