Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikus, és a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus, és a párja biszexuális, ők hogyan oldják meg a biszexuális párjuk rendes farok utáni vágyát?

Figyelt kérdés
Konkrétan: egy leszbikus belemenne olyan hármas szexbe, ahol egy férfi is jelen van, és a férfi szexuális tevékenységet folytat a párjával?
2022. szept. 8. 19:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
*leírtad
2022. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
10-es, a 7-es hűséges. Ennyi.
2022. szept. 8. 20:17
 13/32 anonim ***** válasza:
98%

Na, azért kolbászért nem fogunk a szomszédba menni, ne aggódj.


A párom nem biszex, de farok annyi van itthon, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni.


Ha ilyenre van igény, kb 5 perc alatt lehet rendelni amit csak a kis szíved megkíván, ehhez nem kell a hiszti egy harmadik féllel.


Mechanikailag farkat nagyon könnyű pótolni.


Van több féle keménységű szilikon, üveg, fém, gumi, realisztikus és mindenféle egyéb forma, csáp (komolyan), nyelv, gomba...


Mikor milyen kedvünk van. A 2/3a nem is hasonlít semmilyen emberi részre, csak kényelmes, izgalmas textúra.



És egyébként aki biszex még nem poly, nem érez megállíthatlan vágyat arra hogy valami háremet alakítson ki, ez egy ordas nagy fasźság.



32/N

2022. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13-as. Részemről nem kedvelem azokat az embereket, akik annyira csőlátásúak, hogy ott is politikát látnak, ahol nincs. Ne haragudj, de együgyű gondolkodásra vall.
2022. szept. 8. 20:33
 15/32 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem politizálás volt részemről, hanem egy példa.

Ha szeretnéd csokis sütivel is le tudom vezetni a kedvedért. (:

2022. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
40%

14: Te írtad ki a leszbikus nő keresi harmadik tagjukat férfi személyében kérdést?


Amúgy köszönjük a részletes bemutatást itt a válaszok között. Személy szerint szeretek érdekességeket, magánvéleményeket, és személyes tapasztalatokat olvasni, szóval köszi hogy írsz.

2022. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%

"14: Te írtad ki a leszbikus nő keresi harmadik tagjukat férfi személyében kérdést?"


Nem.


Mint írtam, köszi jól vagyunk.


1, nem biszex egyikünk se.


2, van itthon elég dildó, és nincs igény másra.


3, aki biszexet ismerek, az is jól megvan köszöni szépen.

pl az egyik ismerős lány most ment feleségül a finn barátnőjéhez, teljesen normális házaspár, ilyesmi szerintem fel se merül

2022. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
A csápot, mint egy polip vagy tintahal csápját kell elképzelnünk?
2022. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy farok utáni vágy? Fúj már. Mintha az emberek csak ebből a két testrészből állnának. Biszexuálisként sosem vonzott a f@sz vagy a p.nci. Vonzottak emberek, nemtől függetlenül, és azzal jártam, akit megszerettem. Nem egy testrésszel. Volt, hogy férfi volt, volt, hogy nő az illető. De sosem éreztem hiányt egy másfajta genitália, csak azért, mert egy állt rendelkezésre. Se nagyobb mellre, vagy nagyobb bicepszre. Az emberek olyan különbözőek. Egy ember úgysem tud mindent megadni, heterónak sem. Tök hülyeség ezen pörögni. Igen, van néhány p.csa, aki simán a biségre fogja, ha félre akar kefélni, de ne általánosítsunk.
2022. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
20: Az csak egy primitív megfogalmazása a szexuális vágyak megélésének kívánása után. Nem kell ennyire fennakadni ezen. Nyugodtan engedd el. Amúgy nagyon szépen megfogalmaztad ezt a lásd a farok és a punci mögött az ember gondolatodat. Nekem tetszett.
2022. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!