Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lett már kapcsolatotok munkahe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már kapcsolatotok munkahelyi flörtből?

Figyelt kérdés

Figyeljetek a kategóriára, kérlek, lányok közötti ismerkedésre gondoltam!


Bi lányok tapasztalatait is szívesen megismerném a témában!


22L (bi)



2022. aug. 26. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
én így értem el hogy kevesebb mint egy év alatt technikusból előbb sorvezető majd műszakvezető lettem xd
2022. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőmnek lett.

Kb. 3 hónapja kavargattak, mire kinyögte, hogy neki bizony ő kell. Közös albiból akármilyen gyorsan költözött volna ki, az is túl hosszú lett volna ezek után.

De itt gondolom téged a látens esetek érdekelnek. Ez nagyon nem annak számított, túl nagy butch volt a munkatárs, az exem pedig túl különc kinézet ahhoz, hogy kilométerekről ki ne szúrják egymás szemét.

2022. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem eddig mindegyik kapcsolatom vagy munkahelyen, vagy munkából adódóan lett.


1eske meg nem tudja, hogy a technikus magasabb pozíciót jelent mint a sorvezető és a műszakvezető, látszik, hogy nem dolgozott még sehol.

2022. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
leszbikus / bi lányok hogyhogy mind soron dolgoznak? :D
2022. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Honnan veszed, hogy MIND soron dolgoznak?


Az 1-es azt írta hogy technikusból sorvezető lett, (ami amúgy lehetetlen), de a lényeg, hogy NEM SORON dolgozott, én pedig azt írtam, hogy a technikus magasabb mint a sor-és műszakvezető, arról nem írtam semmi, hogy én hol dolgozom, hogy matekoztad ki, hogy soron?


Vagyis 2-ből 1 sem dolgozik soron, akkor miért vagy olyan debil hogy azt írod MIND? Te magadtól vagy ilyen hülye vagy valami képzésre is jársz?

2022. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Simán kialakulhat, ha kölcsönös a szimpátia.

Ha flörtölés van, az már egy jel arra, hogy több is lehet.

Az csak a két résztvevőn múlik, hogy marad a flörtölés vagy tovább is lépnek.


Kedves kérdező, te most ebben a helyzetben vagy, vagy inkább csak kíváncsi a véleményekre?

2022. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Mi barátok voltunk. Baratnőm pimaszkodott velem sokszor de nem vettem magamra. Neki volt pasija en meg mas utan ahitoztam. Egyre batrabb lett, de mig kinem szurta a szemem addig nem jottem ra h komoly szandek is lett volna mogotte.

Par honapig alkottunk egy párt. Mar nem vagyunk munkatársak, de barátok sem.

2022. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
1 vagyok, nem tudom miért olyan hihetetlen hogy átmentem sorvezetőnek. technikusként "rendes" heti 5*8 órában dolgoztam, sorvezetőként 12 óráztam azaz heti 3 vagy 4 szabadnapom is volt, nekem ez nagyon sokat jelent, ráadásul az éjszakázások+különféle pótlékok miatt a fizetésem is több lett (az alapfizu nem volt több de a pótlékok miatt végül jelentősen)
2022. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
93%

Nekem még nem. Bár elég nehezen lehet megállapítani, mi számít flörtnek és mi még barátságnak.

Hajlamos az ember többet bele látni, mint ami valójában van.


Lehet neked flört, ami neki nem.

2022. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Milyen flörtölés zajlik köztetek? Ő hogy flörtöl? És Te?
2022. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!