Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Könnyű összeegyeztetni a napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű összeegyeztetni a napi szintű munkahelyi kapcsolatot a szexualitással? Kinek hogy sikerült milyen kollegiális vagy alá-fölé rendelt viszony volt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beosztottak alám egy kezdő kiscsajt, hogy mentoráljam, jól sikerült a dolog, többször meg is dugtam. Én voltam a főnöke, de az irodában abszolút professzionális volt a kapcsolatunk, csak munkaidő után váltottunk át privát üzemmódba :)
2022. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, intelligens emberek között könnyű.

Volt ilyen, hogy összejöttem kolléganővel, egymásba szerettünk. 2 évig tartott és sosem okozott gondolt ettől függetlenül ugyanúgy dolgozni együtt, hiába voltam a főnöke. Sőt, igazából még hatékonyabb lett a közös munka is.

Viszont hátrány volt, hogy egy idő után kitudódott...

2022. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

volt ilyen kalandom mellérendelt kollégával is és volt olyan is, hogy én alárendelt voltam.

mindkét esetben értelmes emberekkel hozott össze az élet, így nem okozott problémát se amíg tartott, se amikor abbahagytuk.

értelem kérdése az egész...

2022. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fél évig volt munkahelyi kapcsolatom.Nem közvetlen kollegina,de szinte minden nap láttuk egymást.Először jó ideig csak közös kávézás,beszélgetés,aztán találkoztunk is munkaidőn kívül.
2022. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!