Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, aki szeretőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki szeretője házas férfinak? Izgat téged, hogy a szeretőd házas? Mióta tart a viszonyotok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
amikor nekem volt szeretőm, sose választottam kapcsolatban lévőt, az hogy én elb aszom életem, én dolgom, de másét nem fogom N
2021. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

most nincs, de volt. 2 évig.

De nem azért, mert nős volt, az a része nem volt izgató számomra. Sőt, igazából amiatt lett aztán vége.

2021. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is azért lett vége, nem is kell foglalt pasi.

N

2021. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve tart és nem izgat, hanem megnyugtat, hogy nincsenek kötöttségek, és "barátnői" kötelezettségek.
2021. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem volt már pár nős szeretőm. Nem azért, mert ez izgatott, hanem mert így tudtam, hogy nincs semmi rizikó, nem fog belémszeretni, nem akar felesleges programkodás, egyebek, csak a tömény élvezet.

De sose volt olyan, hogy én csábítottam el nős pasit, nem tettem tönkre házasságot, ha nem én, lett volna (vagy volt is) nekik más.

2021. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

" Izgat téged, hogy a szeretőd házas? "

Egy szerető viszonyban pont nem az izgat hogy házas valaki.

2021. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont két éve kezdődött egy nős pasival. Nálunk azért szakítunk egy kis időt a romantikára is de tudjuk hogy miképp végződik minden randi.

Nincsenek kötöttségek, talizunk ha mindkettőnknek megfelelő, és valamilyen szinten kiegészítjük egymást.

Nem én csábítottam el, és azt megbeszéltük hogy egyikünk sem fog ezért elválni.

2021. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Mindenkinek vége lett mert nős 🤣🤣🤣🤣

Miért mentek egyáltalán bele?

Kolbász hiány!? Otthon nem volt jó vagy nem volt?

Hihetetlen miket írtok, szentnek állíthatók magatokat közben meg........

Ilyenek a nők, kivétel nélkül.

2021. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem érdekel,ha van valakije és ha elbírom csábítani az nem az én hibám

20L

2021. dec. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!