Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikus, és a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikus, és a párja biszexuális, ők hogyan oldják meg a biszexuális párjuk rendes farok utáni vágyát?

Figyelt kérdés
Konkrétan: egy leszbikus belemenne olyan hármas szexbe, ahol egy férfi is jelen van, és a férfi szexuális tevékenységet folytat a párjával?
2022. szept. 8. 19:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%

Beszéld meg ezt a kicsit korábban kérdést kiírő nővel aki férfit keres hármadhoz a bi barátnőjének.


Bár hogy ebből hogyan lesz egyszerre hármas azt magam se teljesen értem. 🤔

2022. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Igen, bele
2022. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Egyes, én sem értettem azt a kérdést. Számomra nonstensz.
2022. szept. 8. 19:16
 4/32 A kérdező kommentje:
Nonszensz. Mondjuk leszbikusként biszex nővel miért is kezd egy leszbikus? Ezt sem értem.
2022. szept. 8. 19:17
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Mert nőnől van és a nőkhöz vonzódik. Az hogy a bi kiszemeltje férfiakhoz is vonzódik már egy tejesen más kérdés. Ami mint áthatjuk ki is került a gyakorira. Azt hiszem szólok is neki, hogy az ő kérdése nem túl gyakori, szóval rossz helyre írta ki. :D
2022. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Egy leszbikus nem akarna egy férfit szexuális helyzetben látni, hiszen leszbikus. Szerintem azt a kérdezőt a barátnője teljesen átveri. Mármint a barátnőjének fogalma sem lehet arról, hogy aki leszbikus, az nem akar férfit bizonyos helyzetekben látni. Valszeg a barátnője simán dugni akar egy férfival, mert ugye biszex. De ez a leszbikus társának milyen megalázó már?
2022. szept. 8. 19:24
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyok együtt a párommal aki nő, és eszembe se jut hogy lefeküdjek egy férfival, vagy másik nővel, képtelen lennék a szerelmemen kívül máshoz érni és abba is belehalnék ha ő érne máshoz. Teljes mértékben kielégít minden szempontból. A hármas gondolta pedig sose vonzott.

És biszex vagyok, előtte férfival volt csak kapcsolatom.

2022. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a leszbikus nő kényszer helyzetbe került a bi barátnőjével szemben. Szomorú szituáció az ilyen. Én együttérzek vele.


29/F

2022. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

8-as én is így gondolom.

7-es mert te normális vagy, és tiszteled, szereted a párod, jobban mint egy farkat. További sok boldog évet kívánok nektek!

2022. szept. 8. 19:48
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
7: Soha ne mond, hogy soha. Az hogy te így szocializálódtál, az nem azt jelenti, hogy a jövőben nem egy más ember leszel. Történhet még veled bármi, ami más tapasztalásokat ad, és megváltozik az életed. Minden esetre ezt most leíttad, aktualitása van, én még meg is dícsérlek, és kíváncsian várom a 10 vagy akár 40 év múlvai helyzetjelentéseidet, hogy még mindig a jelen gondolataidat pártolod, vagy már teljesen mást gondolsz.
2022. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!