Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti hogyan álltok az örökbefogadás kérdéséhez, ha lenne (esetleg van) hozzá megfelelő partner, alapítanátok így családot?

Figyelt kérdés
Melegeknek már tettem fel hasonló kérdést, kíváncsi vagyok, a leszbikus oldalon hogyan viszonyulnak ehhez.
2022. aug. 28. 02:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Jómagam egyébként heteró pasi vagyok, de támogatom azt, hogy az LMBTQ emberek is családot tudjanak alapítani.
2022. aug. 28. 02:27
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Én igen, szívesen fogadnék örökbe.
2022. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem nevelem fel felelőtlen heterók eldobott gyerekeit.


Van partner, külföldön lenne lehetőség spermabankon keresztül saját gyereket szülni. De nincs rá szükségünk, idegen gyerekekre meh pláne nincs.

2022. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igy tennek ha engednék.
2022. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
4, Engedik. Gyere össze egy gyerekes nővel.
2022. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Sőt minden valószínűség szerint fogok is.
2022. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nem. Inkább fizetek 1.5 millát mesterséges megtermékenyítésért, mint hogy éveken keresztül kelljen várnom, hogy akadjon egy gyerek, akit örökbefogadhatok, közben meg még viseljem el a kirekesztő bánásmódot is, ami a homoszexuális párokat érinti.


Emellett szeretném a gyerekvállalás minden részét megtapasztalni, terhességgel meg mindennel együtt. Szerencsére testileg képes vagyok ezt megoldani, úgyhogy szerintem ha lesz gyerek, akkor ez lesz.

2022. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

En pont a tehessegtol felek, es az azt kovetkezo 3 evtol, amig nem tudom megerteni.

Remelem talalok majd egy olyan part aki teljes mértekben támogat és segit majd.

2022. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem az örökbefogadás ellen vagyok, hanem a gyerekvállalás ellen.

A két legnyomósabb indokom, miszerint egyrészt nem tudnám mentálisan stabilan és következetesen felnevelni, másrészt 15-20 év múlva olyan szinten élhetetlen lesz valószínűleg a Föld, hogy azt a szenvedést én nem kívánom a gyerekemnek, ha elvileg ő az, akit a leginkább szeretek.

2022. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!