Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan vállaltok gyereket, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vállaltok gyereket, az örökbefogadás után van más út?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném tudni ki milyen lehetőségek után néz gyermekvállalás ügyében az örökbefogadás elesése után.

Mi Társszülőségen gondolkodtunk(meleg fiúpárral), de elég nagy pofonok értek Minket, így ettől is elálltunk. Hetero férfit, aki ilyenbe belevágna meg nem találtunk.

Külföldi lombikkal is felvettük a kapcsolatot, de nincs rá keret.

Van aki talált bármilyen módot? (Kérem azokat a válaszokat mellőzni, hogy feküdjek össze egy idegennel! Köszönöm!)

Jó lenne megosztani a tapasztalatokat.. :)


Kitartást minden sorstársnak!


2021. jan. 8. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Gondolkodtam rajta, hogy ismerős meleg párral esetleg társszülőséget vállalni, de őszintén szólva nem hiszem, hogy hosszú távon kivitelezhető lenne az együttműködés, úgyhogy ezt hamar elvetettem.

Én sajnos hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy vagy heterónak hazudom magam és elmegyek lombikra, vagy keresek egy hetero pasit, aki "segít", állítólag vannak ilyenek.

2021. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sperma-donort kereshetsz. Nem szexmániás hülyékre gondolok, hanem vannak páran, akik tényleg, mint szolgáltatás nyújtják ezt.
2021. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen van más mód!!

Egy normális spermadonor nem szexel, ha nem fecskedős módszert alkalmaz! Szóval nem kell össze feküdni senkivel!! Működik, tudom van több sikeres találkozóm!! Igaz vannak íratlan szabályok amiket ha betartja mind két fél akkor nagyobb az esélye a fogantatásnak

2021. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözök.
2021. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerestünk meleg csoportokban, de nem volt olyan, aki komolynak tűnt. Van ötletetek, hogy hol tudnék komolyabb felnőtt meleg korosztállyal megismerkedni?
2021. jan. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!