Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a gyerekvállalár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekvállaláról melegek közt?

Figyelt kérdés

2 férfi, esetleg 2 nő között, mert hiába melegek akkor is szeretnének gyereket.

Béranya-orokbefogadas.

Tegyük fel, hogy mind normalisak, arra gondolok hogy ugyan fel vállalják, de nem jarnak pridera, nem támogatják mert az teljesen mást mutat be sőt az csak még jobban fokozza az elítélést, és ép elméjű melegek nem mennek pridera félig meztelen. Illetve nem feltűnősködbek, csók, puszi, kezenfogva, utcán nem, de lehetne látni hogy nem barátok, nem is a beszedből, viselkedésből, függetlenül hogy az egyik aktiv a masik passzív, a passziv is mint egy hetero nőfaló úgy néz ki, szóval semmilyen feminim vagy valami ami gondot okozva, illetve 2 nőnél is ugyenez, hogy nem latszik rajtuk.

Hallottam már olyat, hogy gusztustalan mivel 2 melegnek úgyis meleg gyereke lesz, de ez hülyeség, egy meleg is hetero kapcsolatból születik mégis az lesz, tudom ez genetika.

Röviden ennyi.

Ti mit gondoltok hol járna a vilag mondjuk 5-8 év múlva ezen a téren illetve Magyarország, és mi lenne a ti véleményetek? Jöhet hideg meleg!


Köszönöm a válaszokat előre!!!



2018. okt. 2. 16:34
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
10%
Elítélem. Ez van.
2018. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Előítéletesség volt, van, és a mostani gyűlöletkampányból élő kormány alatt lesz is bőven.


Született a témában már számos tanulmány, ami azt vizsgálta hogy hosszú távon lesz-e bármi baja a meleg párok által örökbefogadott gyereknek. Mindegyik ugyanoda lyukadt ki: abszolút semmi. Innentől racionális érvet a melegek örökbefogadási-joga ellen nem lehet felhozni.

2018. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Első tudsz indokot írni? Nem kötekedem csak erdekel miért.

Kettes, igaz, mintahogy egy meleg/bi hetero kapcsolatból származik, szintúgy nem lehet rá hatással szerintem sem, és olvastam is már utána!

2018. okt. 2. 17:05
 4/45 anonim ***** válasza:
11%
Ezeket a tanulmányokat homárok írják, annyira hiteles . Képzeljétek a gyereket mennyi sértést, bántást , cikizést kellene k8bírni az első húsz évük alatt nap mint nap. Mire felnőnek komplett idegbetegek lennének.
2018. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%
Az örökbe adható gyerekekből túlkínálat van és lessz a jövőben méginkább. Kapnak a melegpárok is a jövőben, a eltartás költségeit veszik számitásba.
2018. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Igaz, de mindenki kap, legyen oka, másrészt erre fel lehet készíteni, és általában az ilyenektől az ember megerősödik.

De gondolom hetero vagy, nincs annal nehezebb a vilagon amikor 15 éves korod óta elnyomod 5 éven át, depressziós vagy nap mint nap, tudod mit gondolnak az emberek, majd amikor ki jön belőled olyan szeretet kapsz barátoktól illetve családtól.

Mellesleg ezeket nem homárok írjak, meleg sztároknak is vannak gyerekeik, és, ha hiszed ha nem senkinek sem lett meleg a gyereke függetlenül, hogy 2 azonos nemű nevelte fel.

Ebbe én is belegondoltam, hogy milyen lenne neki, igaz, de legyen okuk piszkálni, ha netán 2 férfi nevel fel egy lányt nehogy a végén rettegjenek tőle, és nem azért mert 2 apja van, hanem mert fel készítik az életre.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy mindem tökéletes.

2018. okt. 2. 17:34
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Sok gyerek örülne ,ha örökbefogadnak ,meg mindig jobb nekik meleg szülőknek ,mint ott. Mert kell bér anya?
2018. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam a vastag betűs fő kérdést és azt gondoltam, hogy ez egy nagyon jó kérdés!

Majd utána elolvastam az apróbetűs részt is és rájöttem, hogy nem az. Nagyon nem.

(Ne haragudj, nem bántásként mondom, de borzasztóan kirekesztő és diszkriminatív vagy. Aki Pride-ra jár, vagy "látszik rajta, hogy meleg" (jelentsen ez bármit is), az már nem is épelméjű, szerinted.)

2018. okt. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
5%
Én húsz éve titkolom hogy impotens vagyok. Tudom miről beszélsz, de akkor sem.
2018. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
16%

Egy gyereknek a normális szellemi fejlődéséhez szüksége van férfi és női példára is. Sajnos ezt ma a válás után sem kapják meg sokszor, meg is lehet nézni az eredményét. Én mindenképpen szükségesnek tartom, hogy egy gyerek ugyanannyit legyen női és férfi felnőtt felügyelete alatt és ugyanúgy tapasztalja meg a szülő férfiasságát és nőiességét is egyaránt. Ha nem így van, abból a gyerekből nem valószínű, hogy normális felnőtt lesz.

Ezek után egyértelműen nem támogatom a homoszexuálisok gyereknevelését, mert nem fognak tudni megfelelő példát mutatni.

2018. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!