Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a gyerekvállalár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekvállaláról melegek közt?

Figyelt kérdés

2 férfi, esetleg 2 nő között, mert hiába melegek akkor is szeretnének gyereket.

Béranya-orokbefogadas.

Tegyük fel, hogy mind normalisak, arra gondolok hogy ugyan fel vállalják, de nem jarnak pridera, nem támogatják mert az teljesen mást mutat be sőt az csak még jobban fokozza az elítélést, és ép elméjű melegek nem mennek pridera félig meztelen. Illetve nem feltűnősködbek, csók, puszi, kezenfogva, utcán nem, de lehetne látni hogy nem barátok, nem is a beszedből, viselkedésből, függetlenül hogy az egyik aktiv a masik passzív, a passziv is mint egy hetero nőfaló úgy néz ki, szóval semmilyen feminim vagy valami ami gondot okozva, illetve 2 nőnél is ugyenez, hogy nem latszik rajtuk.

Hallottam már olyat, hogy gusztustalan mivel 2 melegnek úgyis meleg gyereke lesz, de ez hülyeség, egy meleg is hetero kapcsolatból születik mégis az lesz, tudom ez genetika.

Röviden ennyi.

Ti mit gondoltok hol járna a vilag mondjuk 5-8 év múlva ezen a téren illetve Magyarország, és mi lenne a ti véleményetek? Jöhet hideg meleg!


Köszönöm a válaszokat előre!!!



2018. okt. 2. 16:34
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
16%

Egy gyereknek szüksége van egy apára és egy anyára. Ezt nem pótolhatja két "apa" vagy két "anya" vagy nevezzük aminek szeretnénk. Nem véletlenül épül fel így egy család. Természetesen ettől élhet boldogan egy ilyen család, bár később kellemetlenségek lehetnek az iskolában. Remélem nem bántottam meg senkit.

16/f

2018. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!

"Akik ellene érveltek, valaki konkrét indokot adni miért utálja a melegeket?"


Ilyet ne állíts! Ez hülyeség! Sokan nem utálják a melegeket, de gyereket ne...!


A Hitler-párhuzam meg hülyeség! Gondolj a tanácsköztársaság borzalmaira! (Ezt aztán követte a megtorlás, amiben a célpont a zsidók voltak, lévén a tanácsköztársaságot főleg zsidók képviselték! Persze, sok nem ezt képviselő zsidó is - sajnos - "itta ennek a levét"!


"De ettől függetlenül maradjunk a témánál, és ne politizáljatok légyszíves 😂"


Elég, ha te kifejtetted politikai véleményed!


Aki válaszolt, egy olyan ember, aki nemutálja a melegeket, sőt...!

2018. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Azzal a parhuzammal csak annyit akartam kifejezni, ha már valaki meleg akkor azt el ítélik indok nélkül, meg ha lenne indok, pl.: rám mászott egy, vagy a gyerekemet molesztalja egy meleg vagy hasonló.(tudni kell ha valaki meleg akkor pont hogy vissza fogottab), ha valakiről tudjak hogy meleg és egy légtérben van akkor félnek hogy ra ne masszon, ez hulyeseg, mivel így egy nő is felhetne egy hetero pasival szemben egy légkörben, ugyanaz.

A politikát azért írtam, mert valaki elkezdte írni, nem én kezdtem, de ehhez semmi köze nincs a politikához.

2018. okt. 8. 08:19
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Pedig van köze a politikához, már csak azért is, mert a ballibek nyiltan äés szerintem agresszíven) támogatják az általad felvetett problémákat, a jobboldali pártok meg nem! Persze, ez nem a meleg-gyűlöletből indul ki, hanem, úgymond, a gyermek védelmében... Ha folytatni akarod, privátban...
2018. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Köze van a politikához mint gyerek vállalás , de mi köze a politikának a kérdéshez....????

Azt kérdeztem az emberek mit gondolnak erről nem azt hogy mit gondol a politika.

2018. okt. 9. 12:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!