Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a gyerekvállalár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekvállaláról melegek közt?

Figyelt kérdés

2 férfi, esetleg 2 nő között, mert hiába melegek akkor is szeretnének gyereket.

Béranya-orokbefogadas.

Tegyük fel, hogy mind normalisak, arra gondolok hogy ugyan fel vállalják, de nem jarnak pridera, nem támogatják mert az teljesen mást mutat be sőt az csak még jobban fokozza az elítélést, és ép elméjű melegek nem mennek pridera félig meztelen. Illetve nem feltűnősködbek, csók, puszi, kezenfogva, utcán nem, de lehetne látni hogy nem barátok, nem is a beszedből, viselkedésből, függetlenül hogy az egyik aktiv a masik passzív, a passziv is mint egy hetero nőfaló úgy néz ki, szóval semmilyen feminim vagy valami ami gondot okozva, illetve 2 nőnél is ugyenez, hogy nem latszik rajtuk.

Hallottam már olyat, hogy gusztustalan mivel 2 melegnek úgyis meleg gyereke lesz, de ez hülyeség, egy meleg is hetero kapcsolatból születik mégis az lesz, tudom ez genetika.

Röviden ennyi.

Ti mit gondoltok hol járna a vilag mondjuk 5-8 év múlva ezen a téren illetve Magyarország, és mi lenne a ti véleményetek? Jöhet hideg meleg!


Köszönöm a válaszokat előre!!!



2018. okt. 2. 16:34
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Nyolcas.

Külföldön élek, és teljesen más itt mint otthon.

Ha facen olvasok egy melegekkel valo cikket a commentek 90%- annyi "engem nem zavar, de miert vonulnak fel" és ez engem feldühít, mivel emiatt engem is elítélnek.

2018. okt. 2. 18:02
 12/45 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked mit mond az, hogy férfi és női nevelés(főzés, takarítás, mosás?) ?

A nyolcasnak még annyit, hogy elítélem az olyan melegeket akik beoltoznek/majdnem meztelenül mennek a felvonuláson, mivel az emberek általánosítanak és ezáltal mindenki azt hiszi, hogy minden meleg ilyen.

2018. okt. 2. 18:08
 13/45 anonim ***** válasza:
81%

Támogatom. A béranyaság Európában illegális. A jelenlegi szabályozás szerint a melegek fogadhatnak örökbe Magyarországon, de egyedülállóként állnak sorba, ami azt jelenti, hogy a párok mögé sorolják Őket, így esélyük sincs újszülöttre, vagy akár egészséges öt év alatti gyerekre. Tehát ezeket a gyerekeket nem szittya-magyar, nemzeti érzelmű családokból szakítják ki, hanem olyan körülmények közül (állami gondozás), aminél lényegében bármi jobb. De ha egészséges újszülötteket kapnának azzal sem lenne baj. Valaki már említette a számtalan tanulmányt amelyek bizonyítják, hogy semmi baja nem lesz a gyereknek ha két azonos nemű szülő neveli. Ezeket pedig nem "homárok írják". Tudományos életben jegyzett folyóiratokban jelennek meg, kutatók írják Őket.


A Pride-al meg az a baj, hogy arra igyekszik hangsúlyt fektetni, hogy mi az amiben a saját nemükhöz vonzódó emberek különböznek, pedig ha az elfogadás a cél, akkor pont azt kellene kihangsúlyozni, hogy mi az amiben hasonlóak. Dolgoznak, levegőt vesznek, szeretnek, néha betegek és adóznak mint mi heteroszexuálisok. Nem az ami egy embert elsődlegesen meghatároz, hogy mi indítja be.

2018. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat mindenkitől!
2018. okt. 2. 18:35
 15/45 anonim ***** válasza:
84%
A gyerek utáni vágy természetes emberi ösztönszükséglet, nem kellene gátolni. A gyereknek az a jó, ha családban nevelkedik (az jelen esetben lényegtelen, hogyan definiáljuk a családot), személyesen szeretik és nemcsak a fizikai szükségleteiről gondoskodnak, mint egy nevelőintézetben. Ezért az örökbefogadás társadalmilag is hasznos, akár egyedülálló, akár homoszexuális pár nevel gyereket. Ráadásul mindenfajta párkapcsolatban határozottan jelent összekötő erőt a gyereknevelés, mint közös tevékenység, közös cél.
2018. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
83%

#4: "Ezeket a tanulmányokat homárok írják, annyira hiteles ."

Ha ezt ilyen határozottan állítod, gondolom, bizonyítani is tudod.

2018. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretnék gyereket a párommal.
2018. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
82%

Tökre támogatom, főleg azt, ha örökbe fogadnak árva kisgyerekeket akiknek nyilván jobb körülményei lesznek a felnőtté váláshoz egy örökbefogadó család mellett (bármilyen neműek is legyenek), mint egy rothadó nevelőotthonban... khm Magyarországot ismerve.

Hajrá! Főleg, hogy külföldön éltek, ott még nem is lesznek lenéző pillantások:)

2018. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
15%

Szintén elítélem.Apa- és anyaszerep nélkülözhetetlen a szerintem egészséges,teljes emberhez.

Persze Józsi és Béla is fel tud nevelni egy gyereket,de az olyan is lesz.Én meg szeretnék egy egészséges mentalitású társadalmat látni.

2018. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
12%

19 ismét

Ja,a házassággal nincs bajom.(Bár nem szeretem a ratyikat,de ez az én egyéni problémám.A házasság ellen nem lehet kifogásom szerintem és nincs is.)

2018. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!