Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a gyerekvállalár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekvállaláról melegek közt?

Figyelt kérdés

2 férfi, esetleg 2 nő között, mert hiába melegek akkor is szeretnének gyereket.

Béranya-orokbefogadas.

Tegyük fel, hogy mind normalisak, arra gondolok hogy ugyan fel vállalják, de nem jarnak pridera, nem támogatják mert az teljesen mást mutat be sőt az csak még jobban fokozza az elítélést, és ép elméjű melegek nem mennek pridera félig meztelen. Illetve nem feltűnősködbek, csók, puszi, kezenfogva, utcán nem, de lehetne látni hogy nem barátok, nem is a beszedből, viselkedésből, függetlenül hogy az egyik aktiv a masik passzív, a passziv is mint egy hetero nőfaló úgy néz ki, szóval semmilyen feminim vagy valami ami gondot okozva, illetve 2 nőnél is ugyenez, hogy nem latszik rajtuk.

Hallottam már olyat, hogy gusztustalan mivel 2 melegnek úgyis meleg gyereke lesz, de ez hülyeség, egy meleg is hetero kapcsolatból születik mégis az lesz, tudom ez genetika.

Röviden ennyi.

Ti mit gondoltok hol járna a vilag mondjuk 5-8 év múlva ezen a téren illetve Magyarország, és mi lenne a ti véleményetek? Jöhet hideg meleg!


Köszönöm a válaszokat előre!!!



2018. okt. 2. 16:34
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
85%
#30: Tiltani? Mit szólnál ha egyszer csak azt tiltanák, hogy férfi nővel létesítsen kapcsolatot? Vagy az más, mert SZERINTED az a normális?
2018. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem,hogy gyengén érvelnék.Megelőzés annyit jelent,hogy megszüntetjük azokat az okokat,amelyek a családok szétválásához vezetnek.Nem ismerem pontosan az idevonatkozó tanulmányokat,de azért vannak elképzeléseim.Magyarországon jelenleg elsősorban az állam felelősségét látom a válások nagy számában,tehát a megelőzés például lehetne jobb családpolitika,jobb oktatási rendszer,jobb gazdaságpolitika,stb.Szerintem világos.

Akkor lázadnék.Igen az a normális,a természetes.

2018. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
#33: Halovány fogalmad sincs arról amiről beszélsz. A családok és a gyermeket vállalók így is orrba-szájba vannak támogatva ma Magyarországon. Lázadnál? Akkor miért várod el, hogy más ne lázadjon ha megtiltod azt ami meg szerinte normális és természetes? Ja, az más, mert SZERINTED van úgy. Megjegyzem az állatvilágban ugyanúgy tetten érhető a homoszexualitás mint az embereknél. Tehát természetes.
2018. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy minden gyereknek családban kellene felnőnie. De azt gondolom, hogy az egyáltalán nem fontos, hogy az a család milyen felépítésű. Egy meleg vagy egy leszbikus pár ha közösen nevel egy gyereket, megad neki mindent úgy érzelmileg mint fizikailag akkor ez miért rosszabb mint ha nevelőotthonban nő fel vagy egy diszfunkcionális "normál családban" ahol apa iszik és veri anyát, vagy ha nincs otthon akkor a gyereket (nézzétek meg a statisztikákat a családon belüli erőszakkal és alkoholizmussal kapcsolatban)?

Az, hogy a gyerkőcöt sokan bántják azért, hogy két apukája vagy két anyukája van az meg olyan dolog, hogy ha a gyerekek nem azt hallanák otthon, hogy a "mocskos bu*ik így meg úgy" akkor kb semmi okuk nem lenne ezzel bántani az érintett gyereket, mert nem lenne "ciki". Persze ez csak álom. Ugyanígy a csonka családokban élő gyerekek is céltáblái annak, hogy cikizik őket, hogy nincs apukájuk vagy anyukájuk. Tőlük mégsem féltitek a gyermeket. És azért valljuk be őszintén, ha valakit cikizni akarnak a többiek akkor megtalálják a módját. Szerintem sokkal fontosabb, hogy azt érezze a gyerek, hogy hiába bántják az iskolában/óvodában otthon biztonságban és szeretetben van mert ott vannak a szülei és megvédik.

2018. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az emberekkel, hogy meg akarják mondani, hogy mit csinálhatnak mások. Most tök őszintén, NEKED nem töf4szmindegy, hogy mások kivel szexelnek, alapítanak családot és nevelnek gyereket? Nem tökf4szmindegy miben hisznenk, vagy mit esznek vagy mit nem esznek? Nem, Neked meg kell mondani, hogy kik/kikkel szexelhetnek, alapíthatnak családot, élhetnek együtt, mit ehetnek és miben kell hinniük. Amit Te csinálsz az a jó, minden más nem normális és természetellenes. Korlátolt ostoba gondolkodás. Mondom ezt heteroszexuális férfiként, a homoszexualitás legkisebb szikrája nélkül.
2018. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Na, igen, ez meg a másik, hogy azért kapja az ívet, mert egy korlátolt, kirekesztő és gyűlölködő társadalomban élünk. A gyerekek világa kegyetlen ez tény, de ha nem szívják a vérét azért mert két apukája vagy két anyukája van akkor fogják azért mert szemüveges/alacsony/magas/duci/vékony/pösze/hadar/raccsol vagy épp buta a matekhoz/nyelvtanhoz/helyesíráshoz vagy kevésbé megy neki valamelyik online játék mint a többieknek és akkor a származásbeli/vallásbeli különbségeket elő sem vettem. Engem is szanaszét szo*attak nagyjából tizennyolc éves koromig bezárólag bármilyen közösségbe kerültem. Időbe telt mire rájöttem, hogy nem velem volt a baj, mert megkapták ugyanezen a szinten a többiek is, csak Ők jobban kezelték, vagy azt mutatták.
2018. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

Igen,szerintem.Miért,kinek a véleményét hangoztatnám,ferencjóskáét?Nem várom el,hogy ne lázadj,nem bánom,ha más a véleményed.A kormány ma talán támogatja családalapítást-anyagilag.(bár ezen is tudnék vitatkozni)És mi van a többi részével?

Persze,hogy természetes a homokos kapcsolat az állatvilágban,a fajfenntartásban is segít...

Ismételten:hogy felhoztok "diszfunkcionális család" példákat,az nem érv a homokosok gyerekvállalása mellett.A dolgot önmagában tekintsétek.Az anya és az apa két külön szerep,amit két anya vagy két apa nem tud pótolni,ez van.

Persze,hogy mindegy nekem,ki mivel foglalkozik.Ha nem érzek felelősséget az égvilágon semmi és senki iránt...

2018. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
97%
"Az anya és az apa két külön szerep" amit a mai társadalom egyre jobban összemos. Ez egy általános folyamat. Már nem csak az apa a kenyérkereső és nem csak az anya dolga a házimunka és a gyereknevelés. Változik a társadalom a melegek nélkül is. A "hagyományos szerepeket" szinte már sehol nem látja még az a gyerek sem aki hagyományos családban nő fel.
2018. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

#37: Nem az a baj, hogy Te így gondolod hanem az, hogy szerinted más nem gondolhatja másképp. A kapcsolatok célja pedig messze nem csak a fajfenntartás, sőt, rohadtul túl vagyunk népesedve, szóval egyelőre nem is igazán van veszélyben a fajfenntartás. Bár szerintem nem lehet “önmagában” nézni ezt a kérdést mett minden mindennel összefügg (így jön az, hogy jobb de legalàbbis nem rosszabb egy gyereknek egynemű szülőkkel felnőni mint diszfunkcionàlis családban vagy éppen állami gondozásban, mert azok a gyerekek kerülnek az egynemű szülőkhöz akiknek a másik lehetősége az állami gondozás), de magában nézve sincs semmi gond azzal, ha egynemű szülők vállalnak gyereket, szerintem, és nálam sokkal okosabb hozzáértők szerint sem.

Nem várod el, hogy ne lázadjak, nem bánod ha más a véleményem? Most akartad megtiltani egy jelentős kisebbsègnek, hogy azzal alapítsanak családot akit szeretnek. Tudnál vitatkozni? Vitazkozz! Nem tudsz mert ez a kormány pozitívan diszkriminálja a gyermeket vállalókat, sőt pont most akarják ezt még inkább ész nèlkül tolni. Milyen többivel? Mit kellene mèg csinálni, hogy méginkább másodrendű állampolgár legyen az aki nem akar vagy nem tud gyereket vállalni?


#38: Sosem volt elterjedt az egykeresős családmodell és sosem volt fenntartható. Egy ember ritkán tud eltartani egy családot. A klasszikus nemi szerepek és példa (apa dolgozik, anya hàztartásbeli) a legritkább esetben működtek/működnek.

2018. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mellette illetve ellene érvelő válaszokat, mit sem ragoznam, nem azért írtam ki mert bizonytalan voltam hanem külső szemmel mi a helyzet,(ezután is szeretnék gyereket).

Azt viszont hozzá kell tennem, hogy 3 választ vártam kb. meglepett az a "0" a végén! 🤗

Akik ellene érveltek, valaki konkrét indokot adni miért utálja a melegeket? Volt bármi incidens, vagy egy meleg adott is okot rá hogy utald? Errol mindig Hitler jut eszembe, utálta a zsidókat, cigányokat stb stb, és ebből a gyűlöletből több millió ember halt meg (semmit se tettek, ártatlanok voltak).

A kérdésem az, ha netán egy olyan ember lenne a világ ura most, aki gyűlöli a melegeket, akkor megérdemelnék-e a halált?


Hmm, vicces játék is az élet, főleg ha eszetlenek jatszanak.


De ettől függetlenül maradjunk a témánál, és ne politizáljatok légyszíves 😂

2018. okt. 3. 19:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!