Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Magyaro-n az lmbt+ párok hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyaro-n az lmbt+ párok hány százaléka akarhat vajon gyermeket?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem abszolúte szituáció függő.


Nyilván ha pl az iskola/óvoda/nagyik is elfogadó, az is szempont.

Szóval szerintem sokan, de bonyolult kérdés ez, a gyerekvállalás nem vákuumban történik.

2020. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Jogos, amit írsz, de ha mégis tudnál becsülni arányt?
2020. nov. 13. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ideális körülmények lennének, olyan 70-80%?
2020. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes lenne erről felmérést készíteni. De gyanítom közelebb lenne a 0%-hoz, főleg a sok idióta intézkedés után. Mindenki külföldre veszi az irányt. Senkinek nincs kedve egy ilyen országnak gyermeket nevelni, semmi jövőkép.
2020. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha 0 % akarna örökbe fogadni, akkor miért vennék külföldnek az irányt?
2020. nov. 13. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Magyaro-n az lmbt+ párok ....”

Ehhez csaptam hozzá, hogy ITT kb 0%. A magyarok X%-a külföldön valszeg jobban szeretne.

2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor a Jelenleg Mo-n élő ...


így megfelel? :)

2020. nov. 13. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha.
2020. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Elég sokan!

Tapasztalat, nem csak örökbefogadás, de saját gyereket is úgyan úgy szeretnének!!

F

2020. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki elkötelezett és gyereket szeretne az vagy így vagy úgy megoldja, teljesen függetlenül attól hogy mi megy az országban. Mi itt élünk MO-n és akarunk gyerekeket majd ha anyagilag is megléphetjük.Az evidens, hogy a procedúra nem itt fog zajlani és az is nagyon valószínű, hogy tekintettel merre tartunk valószínűleg idő kérdése hogy itt hagyjuk MO-t egy szabadabb és élhetőbb élet reményében, ebben nyilván senki nem tud megakadályozni. Az persze fájó pont, hogy a családtól el kell búcsúzni bármennyire fáj is,hogy onnantól max évi kétszer látjuk egymást, de nyilván ahol nem látnak minket szívesen ott nem maradunk, nekünk is kényelmesebb ha fel tudjuk vállalni önmagunkat mások előtt.
2020. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!