Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról felmérésrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról felmérésről, mely szerint a megkérdezett kismamák kilencven százaléka nem vetetné el a gyermekét, akkor ha tudná előre, hogy Down kóros lesz, viszont ugyanúgy a kilencven százalékuk elvetetné, ha előre tudnák, hogy meleg lesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első körben feltenném a kérdést, hogy a célcsoport mennyire reprezentatív? :D
2014. szept. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy attól, hogy hasraütésszerűen mondasz két (egy) számot, az attól még nem lesz felmérés.
2014. szept. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egy (egyetemi) tanáromtól hallottam.
2014. szept. 21. 01:47
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Mi általában nem hallomáson alapuló dolgok után fogalmazzuk meg a véleményünk, hanem kicsit mélyebb ismeretek megszerzése után.


Szerezz erről valami értelmes és hiteles forrást és utána visszatérünk rá.

2014. szept. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erről már hallottam,de hát hülyék voltak,vannak ès lesznek is.
2014. szept. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
megölnék azt a sok leendő nagy sándort,gandalfot és dumbledort?
2014. szept. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én erről a felmérésről sohasem hallottam (ilyen nincs, ez hülyeség), de az a véleményem, ha nekem lenne Down kóros gyanús a gyerekem, nem vetetném el, akkor sem. Ez egy örök életú küzdelem lenne, szerintem beleroppannék, de szívből. Azt, hogy valaki meleg lesz, vagy nem, azt nem lehet tudni előre. Ha én nevelem úgy, ahogy szeretném, és mégis az lesz, akkor az nekem rosszabb lenne, mintha egy beteg gyereket nevelnék kiskora óta. Egy Down-kóros gyerek teljesen tiszta lelkileg, nem sokat fog fel, mégis az ösztönei segítségével sokkal érzékenyebb, mint bárki. Ha közölné a 18 éves fiam, hogy meleg, sokkal nagyobb arcon csapás lenne, mintha kiskorától tudnám. A melegség nem betegség, de erre a szülő nem jön rá ideje korán, ez nagy csapásként éri. Márpedig a szülők mindig a legjobbat akarják a gyereküknek. De ez másabb, ha csak tizen x évesen ér a nagy csapás, akkor inkább a szülőágyon mondják, ott felkészülök rá, és úgy nevelem, de itt tehetetlen lennék. És ez zavarna a legjobban. Szóval a melegség nem durvább abszolút, de egy beteg gyereknél mindkét szülő tudja, és rákészül, míg a melegségnél csak sejtik, hogy nem, és nagyon remélik, hogy nem, de ha igen, akkor eltörik valami. És ezért sohasem a szülők a hibásak!
2014. szept. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még erről a felmérésről, de ha ez igaz, akkor van egy véleményem, amit ide nem írnék le, de privátban szívesen megosztanám.


Nekem akármilyen lenne a gyermekem, nem vetetném el.

2014. szept. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérd meg az egyetemi tanárodat, akitől ezt hallottad, hogy mondja meg, hogy hol, mikor, hogy és hogyan készült ez a felmérés, hol lehet hiteles forrásból olvasni róla, és írd meg, légy szíves.


Nekem finoman szólva nem tűnik hihetőnek.


Te el tudod hinni, hogy ez a valóság?

2014. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, hogy ez egy erősen, tradicionálisan republikánus államban készülhetett az USA-ban, a 90-es évek elején. Ott teljesen el tudom hinni, hogy abortusz teljesen kizárt, bármilyen is a gyerek, viszont ha meleg, akkor mennie kell.
2014. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!