Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim utálnak, mert meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim utálnak, mert meleg vagyok mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Két napja coming outoltam itthon, és elég negatív reakciókat kaptam. Megvertek és azt mondták, hogy már nem vagyok a gyerekük... állandóan megaláznak segítsetek mit csináljak :(

2014. szept. 13. 12:18
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
8%

Mért kell szembemenni azzal az átkozott evolúcióval??


Amúgy meg majd megenyhülnek... ha meg nem, akkor sajnos olyan szüleid vannak, akik ezt nem tudják megérteni, sajnos ilyenkor nem tudsz mit csinálni. Ellenben ha 18+ vagy, akkor szabadon költözhetsz, akkor ne zavarjon.

2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem mindenki gondolja úgy hogy az evolúció tehet róla :)
2014. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem ment szembe az evolúcióval, akár tetszik akár nem. De mióta szociális közösségben élünk, ahol munkamegosztás van tkp nem kötelessége szaporodni, hogy hasznos legyen a fajnak, éppen ezért van az, hogy a homoszexualitás nem is halt ki az idők folyamán. Szóval ezt besz.ptad.


Nos kérdező, költözz el, mint általában ez a megoldás arra, ha az embert utálják a szülei.

2014. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
14%
Hazudd nekik azt, hogy heteró vagy inkább mégis.
2014. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
87%
(amilyen neandervölgyiek, úgyis beveszik)
2014. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
0%

#4 Jaj, de sejtettem, hogy valaki belém fog kötni.


Ennyi erővel legyen mindenki meleg. Elhiszed, hogy b szhatod a munkamegosztást?

Nem a munkamegosztás miatt nem halt még ki ez a betegség.

De mindegy, nem vitatkozom, úgyse tudjuk meggyőzni a másikat.

2014. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
94%
Éld az életed,úgy ahogy az Isten megteremtett, húzz el otthonról, hogy ne tudjanak bántani. Mond meg nekik ha felmerik emelni a kezüket,feljelented őket családon belüli erőszakért! Keresd meg az fb-n az LMBTQ társaságot,vagy a TASZ-t,sokat tudnak segíteni neked.
2014. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Nézesd meg velük egy filmet. Cím szerint: Imák Billyért. Igaz történet.
2014. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Kevés információt adtál meg arról, hogy hogy történt a dolog.
2014. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
15 vagyok, hova költözzek?!
2014. szept. 13. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!