Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim utálnak, mert meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim utálnak, mert meleg vagyok mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Két napja coming outoltam itthon, és elég negatív reakciókat kaptam. Megvertek és azt mondták, hogy már nem vagyok a gyerekük... állandóan megaláznak segítsetek mit csináljak :(

2014. szept. 13. 12:18
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"libsi" meg "homi"...:D

tipikus kutykurutty-infós nyelvezet:D


Egy véletlenszerűen kiválasztott ember testmagasságának valószínűségi eloszlása, az normális. Nem pedig a homoszexualitás, heteroszexualitás... vagy akár csak te..:D


Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy művelődjél, fejleszd magad; mert a puszta tény, hogy heteroszexuális vagy még nem garantálja az emberiség sikeres evolúcióját. Bizony... (szerencsére nem csak te szaporodsz, hanem sajnos én nem.:D)

2014. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
33%
Bárcsak igazad lenne, és nem lenne több magadfajta.
2014. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

(Szerintem valamit félreértettél)


Amúgy meg... Valószínűleg inkább a magadfajták után nem morzsolna senki könnycseppet. Senkinek sincs szüksége magányos, gyűlölködő szerencsétlenekre.

2014. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
Sok fütyit cumiztál le?
2014. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
64%

:D Eddig tartottál...

Csak azt tudom, hogy téged még egy nő sem cumizott le. (Ezért vagy ilyen savanykás...:D)

De ne aggódj, a homárok sem fognak.. Nekik is van ízlésük. Azok sem fanyalodnak rá minden jöttment nyomorultra.:D

Na további jó szórakozást, mostantól megint egyedül.:)

2014. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
Most mész a bikádhoz?
2014. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi a helyzet azóta?
2014. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Brandon te vagy a 75%-os hapsija? D
2014. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Sziasztok...


Hát igazából azóta semmi nincs, nem szólnak hozzám, inkább csak levegőnek néznek, bár ez szerintem jobb is így. Úgy néz ki elköltözöm nagyszüleimhez.

2014. szept. 16. 22:29
 40/49 anonim ***** válasza:
94%

És a nagyszüleid normális emberek?

Ha igen,remélem megkapják a gyámságot feletted.

2014. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!