Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim utálnak, mert meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim utálnak, mert meleg vagyok mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Két napja coming outoltam itthon, és elég negatív reakciókat kaptam. Megvertek és azt mondták, hogy már nem vagyok a gyerekük... állandóan megaláznak segítsetek mit csináljak :(

2014. szept. 13. 12:18
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
8%
Ha normálisak, akkor nem fogadják be.
2014. szept. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
94%
Takarodj már 48 %-os f**zfej...
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
8%
Idös embereknek más sem hiányzik, mint hogy a homo haverjai odajarjanak.
2014. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%
neked viszont nagyon hiányzik valami, hogy idejársz kompenzálni :(
2014. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
9%
Miért gondoljátok hogy normális amit csináltok? El kéne mennetek dilidokihoz, hogy meggyógyuljatok.
2014. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
77%

#45: Mármint neked, igaz?

Láthatóan nagyon mélyen gyökerező defektusod lehet, hogy csak itt tudod kiélni magad. Bántalmaztak gyerekkorodban? Megerőszakoltak? Vagy egyszerűen fogyatékos vagy? Netán kicsi a pötsöd, és azt kompenzálandó jössz ide taplóskodni? Vagy egyszerűen így próbálod hárítani a látens meleg hajlamaidat?

2014. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 Ciana ***** válasza:
60%

Kedves értelmetlenül acsarkodó személy!

Nem itt és nem ilyenkor kellene kifejezned ártó gondolataidat, miközben valaki éppen elég kellemetlen élethelyzeten megy keresztül. Nem kell megértened őt, nem kell szimpatizálnod se vele, de például, ha beleélnéd magadat egy kicsit annak a helyébe, akit egy belső (megváltozhatatlan) tulajdonsága miatt ér kellemetlen diszkrimináció otthon, és így ki is szorítanak, mint a kedves kérdezőt, akkor talán jobban felfognád, itt talán nem is az a probléma, hogy meleg vagy nem meleg. De te itt leakadtál. Ez oké, meg minden, de légy szíves, ne tedd rosszabbá a dolgot, szegény így is elég nyomorultul érzi magát.


Kedves Kérdező!

Sajnos nem tudom azt mondani, hogy tudom mit kellene tenned, csak azt, hogy próbáld meg összeszorítani a fogad, és bírni. Remélem, hogy a nagyszüleid jobban bánnak majd veled (gondolom tudják a helyzetet, vagy nem?).

A szüleid nem tudom milyen emberek, mennyire hirtelen haragúak vagy csak konzervatívak, de lehet, hogy idővel, ha látják, hogy te nem változtál meg, ugyanaz az ember vagy, mint azelőtt, és érzik rajtad, hogy te így vagy boldog, akkor majd elfogadnak, vagy legalábbis jobban, mint most.


Kitartást!

2014. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

Végig olvasva a kérdésedet és a ráérkező vélaszokat.


Vannak itt elég primitív válaszok is. Akiknek a hozzáállásából kinézem, hogy ha a saját gyereke állna elő azzal, hogy meleg (vagy lezbikus) akkor képes lenne akár "agyon" verni is.


Én már egy 50 feletti vagyok. Én egyáltalán nem nézem le azokat akik a saját nemükhöz vonzódnak, hiszen azok is emberek. Ez már kialakulhat gyerekkorban (10-14 évesen), de kiatalkulhat akár felnőtt korban is.

Az előtt viszont értetlenül állok, hogy ezért hogy lehet megütni egy gyereket mert a saját neméhez vonzódik.

Az ilyen szülők egyszerűen nem normálisak!

2014. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Te hány éves vagy?

Az már végleges, hogy a nagyszüleidhez költözöl?

A nagyszüleid hogy fogadták a dolgot?

2014. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!