Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim utálnak, mert meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim utálnak, mert meleg vagyok mit csináljak?!

Figyelt kérdés
Két napja coming outoltam itthon, és elég negatív reakciókat kaptam. Megvertek és azt mondták, hogy már nem vagyok a gyerekük... állandóan megaláznak segítsetek mit csináljak :(

2014. szept. 13. 12:18
1 2 3 4 5
 11/49 István000 ***** válasza:
96%

Sajnállak. :(

Ez is bizonyítja, hogy nagyon meg kell válogatni azokat, akiknek elmondod.

A szülőkben kellene leginkább bízni, még is mindig ők cseszik el az embert...


Sok lehetőséged nincs.

Maradj nálunk. Idővel csillapodnak és megbékélnek. Talán még több év addig, de kitartás! Mutasd meg nekik, hogy melegként is ugyanolyan értékes és jó ember vagy, mint mások. Tanulj, sportolj, teljesíts jól. Ha minden jól megy pár év múlva tovább tanulhatsz, munkát kaphatsz és önállósodhatsz. Ne viselkedj b*ziként, ne ölts lányos ruhákat, ne beszélj lányosan és akkor nem irritálod őket. Ne drogozz, ne piálj. Ha kell valamit segíteni csináld meg, ne feleselj. Ne hozd fel többet a meleg témát. Húzódj meg. Csak akkor beszélj ha kérdeznek. Talán többet nem vernek el. Ha valamiért lenéznek vagy csúfolnak ne vedd magadra, engedd el a füled mellett.


De azért légy velük türelmes. Kell egy kis idő, hogy megemésszék. A lelkük mélyén szeretnek, hisz a gyerekük vagy.


De ha ismét megvernek, beszélj nagyszüleiddel, nagybácsi, nagynéni... Valaki akiben megbízol. Talán oda engednek. Vagy ha már minden szakad, menj a gyerekvédelmesekhez, iskolapedagógushoz. :(

2014. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
95%
Merész tett volt ez tőled. 15 évesen én tuti nem avattam volna be a szülőket. Nem tudsz mit tenni, tűrnöd kell. A megverésre meg nem is reagálok. Kérdező bocsáss meg nekem, de a szüleid nem normálisak. Ilyent, hogy azért vertek meg, mert meleg vagy... Eszem megáll. Te erről nem tehetsz. Hosszú folyamat elé néztek, de az idő remélem mindent megold. 3 év még messze van, iparkodj, tanulj, hogy ha addigra sem javul a helyzet, akkor elbírd őket hagyni. Ne várd azt, hogy kitessékeljenek. Addig is fel a fejjel, meg ne csinálj semmi hülyeséget. Peregjen le rólad minden szarság, amivel dobálóznak. Ne is foglalkozz a beszólásaikkal.
2014. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Ja, és gondoljátok, hogy 18 évesen elég tőkéje lesz ahhoz, hogy külön költözzön? Nem is tud majd olyan munkát vállalni, amivel eltartja magát.
2014. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
92%

Hátha megenyhülnek!

Ha nem családsegítő központ, mielőtt még agyonvernek!!

2014. szept. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%
Örökbe fogadlak, és lesz egy jófej szeretni való fiam :)
2014. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Az ilyen szülőket kiskorú veszélyeztetéséért fel kellene jelenteni!
2014. szept. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
28%

Remélem neked sem lesz gyereked.A saját és a gyerek érdekében is.


Milyen undorító emberek élnek köztünk.Ez szörnyű.

2014. szept. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom honnan ered belőled ez a mélységes gyűlölet,hogy annyira elvakít,hogy még szöveget sem tudsz értelmezni.

A legrosszabb mikor alacsony IQ és EQ párosul.

2014. szept. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
74%
Adja az isten 48 %-os IQ fighter paraszt,hogy meleg legyen a gyereked és ha bántani mered ő tapossa ki a te beled!Neten nagy a pofád?Hát gratulálok.Egy benga állat meleg sráccal szemben érdekelne mernél-e pampogni. Kitartás,kedves Kérdező!
2014. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
58%

Rosszindulatú patkányok!!! lyen majom tetvek mocskolják be a Földet, mint ezek a gyűlölködő szennyek!!!

A gyerekük akkor is ha meleg! Felneveleték, pátyolgatták, gondolom mennyire, ha ezért így bánnak vele! Oké akadjanak ki, de utána gondolkozzanak!ha annyira szégyellik tartsák titokban, de ne verjék agyon a sajàt gyereküket! Ennyi erővel magukat is elverhetnék, mert ők csinàlták meg a gyereküket!!! Még az apa oké, hogy jobban kiakad. De NEM ANYA AZ ILYEN AKI ILYENÉRT ENNYI DRASZTIKUS DOLGOKAT CSINÁL! Üljön be a szobába és bőgjön, ne bántsa!!!

2014. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!