Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma kiírnának egy népszavazá...

Ha ma kiírnának egy népszavazást arról, hogy lehessen e házasodni és gyermeket vállalni a homoszexuálisoknak - IGEN, NEM, akkor szerintetek hogyan alakúlnának a százalékok?

Figyelt kérdés
Hiteles e az az információ, hogy a Magyarországon 500,000 szavazójoggal rendelkező homoszexuális ember él?
2019. aug. 7. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Coca db igen és Cola db nem
2019. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

Nemre szavaznék

Milyen gyerekkora meg élete lesz annak a gyereknek,aki homoszexuális családban nől fel és meg se kapja az anyai szeretetet?

2019. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Semmiféle devianciát nem támogatok, szóval a NEM-re tenném az X-et! Házásság férfi és nő között lehetséges.
2019. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Van pár nevelőotthonos haverom. Igaz hogy ők kb 25-30 éve voltak gyerekek,de azt elmesélték,hogy azért szöktek meg olyan gyakran,mert utána el voltak különítve egy ideig és így nem tudták megverni és megerőszakolni őket az idősebb fiúk.


Ettől mindenképpen szerencsésebb az akit örökbe fogadnak és szeretnek. Ha épp 2 férfi teszi akkor is.

2019. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És milyenek jelenleg az erőviszonyok? Reális lehet e, hogy az igenre szavazók lennének többen?

Hogy alakulnának a százalékok szerintetek?

2019. aug. 7. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Túl rizikós kérdés, talán egy közvéleménykutató bevállal egy mérést, de hogy ebben nem fogják megkérdezni az embereket amíg ez a kormány van az is biztos.
2019. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

1. Már van ilyen, bejegyzett élettársi kapcsolatnak hívják.

2. Örökbe fogadhat most is.

3. Kb évi 30 ezer házasságkötés és 80 körüli bejegyzett élettársi kapcsolat születik. Arányokat megtippelheted.


+1 Ez ez egész téma csak politikai szrkavarás, egy amúgy keveseket érintő témában. De legalább hangosan lehet róla fröcsögni.

2019. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem érvénytelen lenne, többségben a nem szavazatokkal.


A társadalom legnagyobb részét nem érintené meg annyira, hogy elmenjen szavazni (az érvényességi küszöb biztos nem lenne meg), de az összes homofób azonnal rohanna megmenteni a nemzetet.


Ezért gondolom, akár fogadni is mernék rá nagy tétben, hogy érvénytelen volna, de a NEM-ek lennének többségben (valamiért úgy érzem, több a homofób mint a meleg, de lehet, meglepődnék).

2019. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

19:03: a homofóbok nagy része is meleg, csak képtelenek szembenézni magukkal.

Egyébként szerintem igazad van. Én mindenesetre igennel szavaznék, mivel az én életemre semmilyen negatív hatással nem lenne. Akkor meg miért szívassak másokat?

2019. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

# 9-es, én is igennel szavaznék szívem szerint (ugyanúgy heteróként). De azért megnézném előtte a közvéleménykutatásokat, mert félő, hogy a nemek olyan többségben volnának, hogy jobb volna az érvénytelenségre játszani.


Sajnos nagyon elmaradott országban élünk.


Czeizel Endre (akinek az egyik gyereke egyébként meleg) orvosgenetikus végzett erről megdöbbentő felmérést.


A magyar anyák nagyobb arányban vetetnék el a magzataikat, ha kimutatnák róluk genetikailag, hogy melegek lesznek, mint ha azt mutatnák ki, hogy agyhiánnyal születnek.


Azaz egy teljesen életképtelen, agyfunkciók nélküli magzatot többen szülnének meg mint egy meleg magzatot.


No nem azért, mert a magyar anyák nem szeretnék a magzataikat, hanem mert FÉLTIK (a legtöbben ezzel indokolták) és nem szeretnék ha egész életükben szenvednének a megkülönböztetéstől és a társadalmi intoleranciától.


Sajnos itt tartunk, s emiatt, bár el tuti nem vetetném, de én is remélem, hogy a gyermekem nem lesz meleg. Ha mégis, arra bíztatnám, költözzön el egy normális országba, ahol egyenjogú állampolgárként, boldogan élhet.


Egy biztos: ugyanúgy szeretném, mint ha heteroszexuálisnak születne.

2019. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!