Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Buntetes vagy szakitas? Esetleg maradjak csendben?

Figyelt kérdés

A baratommal 2,5eve vagyunk egyutt.

Nem elunk egyutt, de hetente 2-3 alkalmat mindig osszehozunk. Ilyenkor beszelgetunk, eszunk , alszunk...legtobbszor csak egymas mellett alszunk es masnap munka van.


A heten vasarnap elment buliba, csutortokon fesztivalra, penteken csak kis osszejovetelre, es ma ismet buliba.

Mivel nekem ez az egyetlen szabad hetvegem a honapba, megkerdeztem, h esetleg en is elmehetek e vele! Alltalaban mindig csak a legjobb haverjaval van (aki hetero), de mar napi szinten talalkoznak...

Szoval a ma esti belunal jol osszevetszett velem, es azt mondta, h inkabb maradjak otthon. Mert h o ezt a bulit varta mar regen es o feszengve erzi magat mellettem es o bulizni akar. Meg h en ra telepszem...

A vegen ugy valtunk el h akkor jovoheten bepotoljuk az egyuttletet. Mivel ezen a heten mi csak ket orat voltunk egyutt...


Ti mit tennetek a helyembe? Sajnos nem ez az elso eset, h en nem mehettem vele buliba.


Buntetes, szakitas, vagy csak nezzem el neki?


Igazabol szeretem, de ez borzasztoan rosszul esett nekem.



2019. jún. 15. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha nem is hetero a barátja és ő miatta van az egész azért akar vele menni mindenhova?
2019. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező!

Szerintem nem feltétlenül ilyen rossz a helyzet. Valószínűleg nem fogadta el a melegségét még és fél hogyha veled látják akkor lebukhat, szégyenkezne vagy ilyesmi. Szerintem ő csak ettől fél és attól még szeret, mert például a te bulidba elmenne szívesen, ahol nem ismerik és nincs lebukási esély.

Egyszer én is találkoztam egy idősebb férfival találkozni, akivel megismerkedtem, (ő rajta külsőleg is látszott hogy meleg), én meg végig stresszeltem hogy mikor lát meg valami ismerősöm vele és akkor kiderül az igazság, persze azóta sem tudtam elfogadni magam.

Szerintem adj még neki egy esélyt. :)

2019. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyeled még a válaszokat:


Gondolom, nem vagy már vele... Mert szerintem, az ilyen kapcsolat idővel zátonyra szokott futni... Vagy tévedek?

2020. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakultak a dolgaid? Priviben is leírhatod...
2020. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!