Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtudnátok, hogy hogy a pasitok - aki hűséges hozzátok - évekkel előttetek sráccal is kipróbálta a szexet, akkor mit tennétek? Elméletben kérdezem, azaz facér lányok válaszát is várom.

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 14:18
1 2
 1/13 Linó03 ***** válasza:
94%
Engem abszolúte nem zavarna. 18
2015. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
nem zavarna igazából, mondjuk egy pici félsz azért lenen bennem, hogy mi van, ha bi, mert akkor egyedül én talán nem tudom neki megadni amit akar.. és osztozni nem szeretek :D
2015. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rendes tőled.

A kérdést úgy módosítanám, hogy ne legyen félreértés, hogy ő maga vallaná be, hogy régen kipróbálta.

2015. nov. 7. 14:21
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelne.
2015. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meglepően pozitív a dolog, eddig nem ezt tapasztaltam. :)
2015. nov. 7. 15:00
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Nem zavar.
2015. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát én nem vagyok lány, elnézést. Velem azt csinálták 10 év után is, hogy megaláztak, bűntudatot keltettek, elhagytak, megszívattak, ahogyan csak lehet, mert elkövettem azt a hibát, hogy megosztottam a lelkemet a "társammal". És ezek után 41 évesen esélyem nincs egy normális párkapcsolatra. Nem számít, hogy dolgoztam a dolgon, nem számít semmi, csak az elítélés... Ma kaptam meg újra... élni nincs kedvem. Kit érdekel, hogy mennyire vágyom egy NŐ szeretetére???
2015. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez így van, nagyon vigyázni kell.

Sok lánynál ez szakító ok.

2015. nov. 7. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, én nem tudom úgy elképzelni a kapcsolatomat, hogy titkokkal legyen terhelt.


#2-es, ha érdekel és rám írsz, szívesen elmondom, miért nem kéne ettől félned. #7-es voltam.

2015. nov. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
egyaltalan nem zavarna. a pasik is akarcsak mi nok kivancsiak vagyunk egymasra. attol meg nem vagyunk b..ik csak elvezzuk a szex minden adottsagat. en abban a hitben elek mindent kikell probalni ami izgatja a fantaziam. ha jo jo ha nem tobbe nem kell de ha sosem probalom ki nem tudhatom milyen elvezetet hagyok ki.
2015. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!