Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok ha megtudnátok hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha megtudnátok hogy a pasitok szexelt párszor fiúkkal is az válóok lenne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Egyértelműen.
2014. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan ezért nem szabad elmondani hogy biszexek vagyunk. :)
2014. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha kapcsolatunk alatt csinálta, akkor megcsalásnak veszem.
2014. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Igen. A heteroszexuális férfiak vonzanak, nem a homihajlamúak.
2014. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sokakról nem tudjátok lányok higgyjétek el..nincs árulkodó jel ha ők nem akarják..és azért szakitanátok mert a múltban szexelt fiúkkal is..és ha akkor derül ki amikor már 1 éve együtt vagytok és minden jó és szereted?
2014. ápr. 3. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. kifaggatnám.
2014. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Biztos nem tudjuk sokakról, de amíg nem tudjuk, nem is érdekel, és nem akarunk tenni ellene. Ha egy ilyet megtudnék, onnantól nem tudnám azt kijelenteni, hogy szeretem. Hiába töltöttünk el 1 évet, 2 évet, 10 évet. Nem kell biszex pasi. Keressen olyat, aki ezt elfogadja.
2014. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A múlt, az múlt. Ha hűséges tud lenni, akkor nem érdekel volt-e előttem férfival. De nem tudnám tolerálni, ha mellettem is csinálná, mert nem hiszem, hogy el tudnék fogadni egy nyitott kapcsolatot. Mindenesetre maga a tény, hogy biszex és csinálta fiúval, nem változtatna semmin.
2014. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az én párom biszex (25 éves), aki már pasikkal is nagyon sokszor volt, akár passzív szerepben is

engem egyáltalán nem zavar :)

L/19

2014. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

a mult az mult,nekem is van,neki is van.A jelen nekem fontosabb,ha nem követetel főben járó bűnt (gyilkolt) csak sexelt mint (nagyon)sokan mások az nem izgat.

csak ezért biztos nem szakitanék vele.

2014. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!