Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Buntetes vagy szakitas? Esetleg maradjak csendben?

Figyelt kérdés

A baratommal 2,5eve vagyunk egyutt.

Nem elunk egyutt, de hetente 2-3 alkalmat mindig osszehozunk. Ilyenkor beszelgetunk, eszunk , alszunk...legtobbszor csak egymas mellett alszunk es masnap munka van.


A heten vasarnap elment buliba, csutortokon fesztivalra, penteken csak kis osszejovetelre, es ma ismet buliba.

Mivel nekem ez az egyetlen szabad hetvegem a honapba, megkerdeztem, h esetleg en is elmehetek e vele! Alltalaban mindig csak a legjobb haverjaval van (aki hetero), de mar napi szinten talalkoznak...

Szoval a ma esti belunal jol osszevetszett velem, es azt mondta, h inkabb maradjak otthon. Mert h o ezt a bulit varta mar regen es o feszengve erzi magat mellettem es o bulizni akar. Meg h en ra telepszem...

A vegen ugy valtunk el h akkor jovoheten bepotoljuk az egyuttletet. Mivel ezen a heten mi csak ket orat voltunk egyutt...


Ti mit tennetek a helyembe? Sajnos nem ez az elso eset, h en nem mehettem vele buliba.


Buntetes, szakitas, vagy csak nezzem el neki?


Igazabol szeretem, de ez borzasztoan rosszul esett nekem.



2019. jún. 15. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy néz ki, hogy nem igazán fogta fel, hogy ez neked rosszul esik. Büntetéssel lehetne nyomatékosítani. Ha úgy se esik le neki, akkor kuka.
2019. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem ismerem a helyzeted, de nekem gyanús, hogy nagyon nem akar veled lenni.

Néhány dolog nem tiszta számomra. Miért veszett össze veled? Mármint akkor veszett össze veled mikor megtudta, hogy együtt mennél el a buliba vagy pedig valami máson, majd felhúzta magát és azt mondta, hogy maradj otthon?

2019. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a párod és téged sem de ha nekem volna valakim akit szeretek akkor minden alkalmat megragadnék csak, hogy Vele lehessek. Nem kibúvókat keresnék...
2019. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt bizony kicsit több van annál, hogy büntetni lehetne. Ő valahol más utakon jár már, Te pedig csak akkor és arra vagy jó neki. Ha így jó neked, akkor nyugodtan folytasd csak. De a helyedben azonnal mehetne bulizni egyedül, vagy ahova akar!
2019. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szóval csajozni akar, és az útjában lennél. Amúgy mire fel büntetnéd? El kell hagyni. Elég nyilvánvaló hogy mennyire nem számítasz neki.
2019. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk, azzal minél többet szeretnénk együtt lenni, akár van szex, akár nem.

A következtetés a tied.

2019. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Beszèlj vele! De igaz. Akinszeret nem ilyen... lehet ha beszèltek kibukik hogy kalandozik. Tuti van a telójan meleg app. Nèzd meg! Aztán ha igaz akkor jobb elengedni....
2019. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#3 ezen vesztunk ossze, h en menni akartam vele, de o azt mondta h nem akarja.

Mikor pedig ugy volt, h tenyleg elmegyek, behisztizett, es hiaba hivtam nem vettefel a telefont.


#7 van meleg aplikacioja, de egyet tudok, h nem csal meg. Ebben biztosvagyok 100%-ba... sajnos ismerem,nem mer a pasikkal kezdemenyezni, egy ,,luzer" ebbol a reszbol.


Nekem az a furcsa,h mindenhova a hetero baratjaval megy.

A tegnapi estere azt mondta, h egy csomo ismerose lesz ott es, h en ne menjek oda. De amire en elhivtam buliba abba o eljonne szivesen... mert ott nem ismerik!


En teljes mertekben ugy erzem, h porig alazott. H nem tudja elfogadni magat, es h neki nem vagyok eleg jo.

2019. jún. 16. 08:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen, akkor nem szívesen tartanám vele a kapcsolatot.

Kérdező, a helyedben ezt én nem viselném tovább, jobbat érdemelsz nála.

2019. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami olyasmit akar csinálni velük amiről nem akarja, hogy bármit is tudjál. Nem éppen jól fest ez. Egy ilyennel rögtön szakítanék, és már ott amikor összeveszett jól leoltottam volna és számonkértem volna mit rejteget előlem.
2019. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!