Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz lenne ráírni a gimis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ráírni a gimis osztálytársamra, hogy feküdjön le velem?

Figyelt kérdés

Sajnos csak gimi után vállalta fel, hogy meleg. Azóta is izgatja a fantáziám, hogy milyen vele a szex mert elég jól néz ki. Osztálytalálkozón rá akartam volna kérdezni de sajnos nem jött el így maradt a facebook. Nem tudom szokott-e alkalmizni részemről más nem lenne.


29/F



2019. febr. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz! Ő nem tudja rólad? Az viszont gáz hogy 10 évig vártál erre, és még most sem felhívod, hanem rá akarsz írni. Még biztosan nem voltál senkivel 29 évesen. Hajrá!
2019. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapból a személyes kapcsolatokat preferálom. Nem tudom a számát ezért gondoltam a fbra, max ott tudnám hívni. Eddig kapcsolatban voltam szóval nem sóvárgok utána 10 éve. Ő tudja rólam, gimiben is tudta.
2019. febr. 11. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha meleg vagy,es ö is nem gáz ráirni,de azt meg kell tudnod,hogy párja van -e???? mert ha van,az az ultragáz...hogy tudsz rola és ráirsz...
2019. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magánéleti dolgot egyáltalán nem oszt meg magáról. Másik meg az, hogy azt se tudom melyik oldalt képviseli szexben. Igazából felesleges köröket nem akarok futni. Gondoltam megkérdezem hogy van, a második kérdés meg már az lenne, hogy mennyire nyitott alkalmi szexre.
2019. febr. 11. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan kérdéseket fogalmazol meg itt amik eldöntendőek.. és mi úgyse tudunk mit válaszolni, írj rá spanolj vele aztán térj rá a szextémára.. ha max a rossz oldala van, azaz van pasija, nem azt az oldalt képviseli mint te, akkor sem lesz túlságosan kínos, hiszen csak eldumáltátok az időt.
2019. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!