Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni hogy mégis feküdjön le velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én hosszú idő után újra összejöttünk. Ideköltözött hozzánk, szeretné rendbetenni a kapcsolatunkat, de szex még nem volt. 1 hete lakik nálunk, előtte 2 évig voltunk együtt, majd egy kisebb szünet következett. Neki volt kalandja, nekem nem. Most azt mondta hogy nem szeretné elsietni a dolgokat, és lelkileg szeretné magát rendbetenni, majd utána szexelhetünk. Mondtam neki hogy már nem 14-15-16 évesek vagyunk, nem gyerekek, mégis úgy viselkedik. Próbálkoznék nála, de mindig ott van a de... Én megértem hogy lelki bajai vannak stb... Szerintetek, mit kellene csinálnom? Tudtok valami normális tanácsot adni? Fontos az életünkben a szex, de mégis most olyan mintha a szüzet játszaná. Tudtok valamit tanácsolni?
2017. febr. 26. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hogyan lehet,hogy ott lakik nálatok és még semmi sem volt?Külön szobában laktok?Pettingelés sem történik köztetek? Ha neki volt kalandja,akkor már lehet nem is szűz.Szép finoman le kell fektetni és,ha neki is jól esik,akkor semmi baj nem lehet.Gumival védekezzetek,hogy gyerek ne legyen!
2017. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Ez eléggé gyanúsnak tűnik, az sem kizárt, hogy másvalaki kefélgeti, és ezért nem akar veled, de nálad lakni azért persze kénylemes. Meg ha igazán kívánna, akkor nem lenne kérdés hogy szexelne veled rögtön.

Próbálkozni meg úgy csináld, hogy szóval nem mondj semmit, amikor csókolóztok, onnan lehet továbbvinni a dolgokat, csókolózás közben elekzded simogatni,egyre intimebb helyeken, aztán ha már nedves a puncija, akkor nincsen visszaút :) Ha meg szavakkal ellenkezne, akkor mondjad neki hogy nyugi nem lesz itt semmi szex, de kozben folytatod az érintéseket, meg az izgatást...

Viszont ha sehogy sem jön össze, akkor maga az egész kapcsolat felejtős, mert akkor nem vesz komolyan, és meg is mondhatod neki, hogy te ezt így nem akarod folytatni, mert nem érzed, hogy tényleg szeretné a dolgot.

2017. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A szünetben sikerült egy olyan finom úriemberrel dugnia, aki nem csak egy egyéjszakás élményt, de valami gennyes fertőzést is adott neki.
2017. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulsz még és szüleidnél laksz? Szüleid tartják most el a csajt is? Csaj lehet hogy csak egy rendes baleknak tart, aki totálusan manupulálható?
2017. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2/4-nek tuttira igaza van! Vidd dülőre a dolgot.Ez igy nem fair,hogy ott lakik és nincs semmi! (én az 1-es vagyok)
2017. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!