Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat hogy feküdjön le velem miközben havizok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Mond neki azt, hogy jó katona vérben is harcol:-)
2017. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

és az neked miért jó?

Amúgy meg csináljátok zuhany alatt, menjetek el együtt zuhanyozni, kezdj közeledni, akár orállal és mond hogy kívánod, csinálja neked ott helyben.

2017. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg először, hogy mi vele a baja?

Maga a vér, vagy gusztustalannak tartja, vagy csak fél, hogy minden véres lesz? Az első kettővel nehéz bármit is kezdeni.az izlés nehezen befolyásolható. Max annyi, hogy veszel olyan tampont ami mellett szexelni lehet 😉 Viszont ha a tisztaság a gondja, akkor megoldás ha törülközőt tesztek alád, vagy állva csináljátok a fürdőben esetleg zuhany alatt, ha lehet kapaszkodni 😃

2017. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
úgy hogy megnézi ahogy a 20 centis lécemmel kitömlek. :-)
2017. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Használj Soft Tampont. Nincs vér nincs íze nincs szaga és nyugodtan lehet szexelni. 22 L
2017. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
a tampon mérgező.
2017. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon nehéz volt (az elsö néhány alkalommal) rávenni a bnömet, hogy szexeljünk, hogy kinyalhassam amikor havizott:-))
2017. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vérzéskor élvezem a legjobban a szexet! :D Sokkal intenzívebb mindkét fél számára. 19L
2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ne mondd meg neki csak készítsd ki totál hogy le akarja tépni a bugyidat és benned lenni aztán sötétben csináljátok lehet fel se fog tűnni neki hogy nem a szokásos értelemben vagy nedves...


Amúgy ez a zuhany alatt dolog is jó így folyton lemossa a víz a vért róla ha ettől tart

2017. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor sehogy. Tini koromban sokszor csináltunk ilyenkor is, de akkor álandóan kanos voltam, szóval nem számított. Most már azért nem vagyok annyira oda érte. Leginkább a szagok zavarnak.
2017. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!