Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 30 éves szűz férfi hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves szűz férfi hogyan érheti el azt, hogy egy nő beleszeressen, és le is feküdjön vele?

Figyelt kérdés
Vagy ennek az esély inkább nulla?
2018. dec. 7. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:
,,esélye"
2018. dec. 7. 12:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egy ugyanennyi idős nem szűz férfi.
2018. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
te eddig mivel töltötted az időt hogy még 30 évesen is szűz vagy?
2018. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy nő meghódítására nincs egy általános képlet, aminek a megtanulásával bárhol bárkit fel tudsz szedni. A férfiak is különbözőek, a nők is. Mindenkinek más jön be. Az egyik lány az agresszívabb alfahímeket szereti, a másiknak a lovagias udvarlás jön be, a harmadik az intelligenciára bukik. Arról nem is beszélve, hogyha a nő nem tekint rád potenciális partnerként, akkor igyekezhetsz bármennyire, nem fogod tudni felszedni. Értelmetlennek tartom a kérdést, mert lehet itt osztogatni a tanácsokat, de egyáltalán nem biztos, hogy a te kiszemeltednél bejön.
2018. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem ment, nagyon rosszak az esélyeid. Rövid kérdés, rövid válasz.
2018. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 30 évesen itt vársz választ egy ilyen kérdésre akkor az esély nulla.

Erre nincs recept hogy az emberbe hogy szeressenek bele.

Belém mindig akkor szerettek ha én is szerettem a nőt, őszinte voltam hozzá, nyíltan elmondtam az érzelmeimet és azok összhangban voltak a tetteimmel. Ezt nevezik hitelességnek. Ha mesterkélt módom akarsz pinához jutni az így nem fog menni mert nem vagy hiteles.

Ilyenkor egy szexpartnert kell nyíltan keresni. És ha 30 évesen még nem volt nőd akkor ne legyél válogatós.

2018. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos van rá esély

Bár ha eddig nem sikerült....

2018. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pontosan, NULLA, 3,5 milliárd emberből egyet sem, szóval nullát nem tudsz rávenni, hogy lefeküdjön veled, mert ahogy 30 éves lettél, csiribí-csiribá, megszűntél létezni
2018. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!