Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan ismerkedjek melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek melegként egyetemen?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre és félek attól, hogy hogyan mutassam ki az emberek felé, hogy meleg vagyok.. itt a gimiben sem teljesen mondtam ki, hogy én más vagyok, olyan helyen tanulok ahol nagyon nem nézik jól szemmel a melegeket, régebben meg is vertek emiatt amikor próbáltam nőiesebben kiöltözni, valószínűleg egyetemen kolis leszek amitől előre félek, mert én otthon hozzávagyok szokva, hogy rózsaszín pizsamában, tangában alszok és a macimmal.. illetve ha otthon vagyok akkor nőies ruhákban vagyok felöltözve.. ha olyan szobatársam lesz akkor biztos megfognak verni... bárcsak olyan szobatársam lenne aki szintén meleg... na de ott hogyan kezdjek majd bele, hogy elfogadjanak az emberek, illetve aki picit jobban a témában van debrecenben hol lehet meleg egyetemistaként hasonló nemi identitású barátokat szerezni??? :)
2019. febr. 7. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ fővárosi, nagyvárosi vagy vidéki városba mész?
2019. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
odaírtam a végére, hogy debrecen
2019. febr. 7. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
3%
Inkább uralkodnod kellene magadon!!!!!!!!!!!
2019. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a leírásod alapján titkolni, ha akarnád se tudnád a dolgot. Vedd körbe magad olyan emberekkel, akiknek szimpatikus vagy és tudnak így szeretni. Erre nincs taktika vagy módszer. Az órák során és a koleszban természetesen jön, hogy megismersz embereket, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem. A melegség se lesz garancia semmire, mert nem tűnsz egy átlagos embernek. Az évek során többszáz meleg sráccal ismerkedtem, beszélgettem és egyik se tolta ilyen turbó fokozaton a dolgot. Sokaknak valószínűleg nem is leszel szimpatikus. Valakinek meg igen, meg kell találni a saját embereidet.

Kimondottan melegekkel meg társkeresőkön tudsz ismerkedni. Tinder, grindr és planetromeo amik népszerűbbek itthon. Ezeken kívül még a vak szerencse marad alternatívának.

2019. febr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!