Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegként mennyire érdemes idősebbekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem főleg a saját korosztályom jön be, de mindig is bejöttek az idősebb (kb 30-50 közötti) férfiak is, akik jól tartják magukat, de nem tudom mennyire jó ötlet velük ismerkedni.

Csak néhány kb velem egykorúval beszélgettem a neten erről és nekik igazából elég vegyes a véleményük, vannak jó és rossz tapasztalataik is. Legtöbben a türelmetlenséget mondták negatívnak és hogy nagyon erőltettek olyasmit, amit nem akartak.

Meg persze tartok is kissé tőlük, de vannak, akik vonzanak.


Akinek van tapasztalata (fiatalok):

Szerintetek érdemes ismerkedni a nálam idősebb korosztállyal vagy inkább maradjak a sajátomnál?

Kinek mi a tapasztalata?



2019. jan. 29. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy ember milyen nem kor kérdése. Kérdezd meg azokat a tini lányokat akiket a tini pasijuk hajszol bele a szexbe, mert ha nem akkor elhagyja őket. Szóval nem kor függő az, hogy valaki korrekt, kedves, normális, stb. Én legalábbis így gondolom. Nyilatkozni nem tudok róla, hogy jó vagy rossz velük, mert nem voltam 30 felettivel. Azonban szerintem ha vki tetszik miért ne ismerkednél vele? Mert mások szerint gáz? Sokak szerint gáz a bundáskenyérre cukrot szórni én mégis így eszem, mert így ízlik. Nekem kell jó legyen és nem másoknak.

Nem tudja senki, hogy mit teszel vagy tettél csak te és akivel tetted, szóval nem kell félni. Én ezt mondom :)

2019. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, hogy ki hogy viszonyul már korosztályokhoz. Én késő középkorú vagyok,de soha nem tudtam a saját korombeliekkel kapcsolatban lenni.

Viszont minden párkapcsolatom jóval fiatalabbakkal volt, és érdekes módon, mindegyik egy még nálam is idősebb miatt ment el. Hozzáteszem, sem én, sem az új párjaik nem voltak pénzesek. Így csak a szimpátia játszott bele.


Rengetegszer látok jeleket, hogy bejönnék fiataloknak,kezdve a korai huszonévesektől...de az évek tapasztalata miatt kétszer is meggondolom, belemenjek -e ismét. Pedig nem jó magamban élni,de éppen ezért sem lennék turelmetlen.

És főleg nem hajszolnék bele másokat olyanba, amit nem szeretne. Ez emberi tartás kérdése. Aki így bánik másokkal, az önző és nem érdemel kapcsolatot,bármilyen jól is néz ki, bármennyi idős is.

2019. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az amit az idősebb korosztállyal el tudsz képzelni?

Szerintem a párkapcsolat nem műkődne de a szexhaverság szerintem működhet, ha sikerül olyan valakit találnod, aki mindent megtesz azért hogy neked jó legyen, jól érezd magad. A korosztályom pl sokszor nem képes alkalmazkodni a másikhoz, de egy normális idősebb úgy csinál mindent hogy neked jó legyen, már csak azért is, hogy nehogy elhagyd. 20/F

2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a kor határozza meg, kivel ismerkedsz, hanem az ember!

Párkapcsolat természetesen lehet, akár 30-40-50 év korkülönbséggel is.

Ez az embereken múlik, ki kiben találja meg a saját vágyait.

2019. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Én pl. 50 évesen el tudnék képzelni egy 18-20-30-40 éves barátot is, ha megvan az összhang.

Mindig a fiatalabbakkal tudtam jól kijönni.

2019. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!