Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti szexelnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti szexelnétek idősebbekkel, ha fizetnének érte?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy meleg társkeresőre, és ott elég sok ilyen ajánlatot kaptam. Pár éve voltam ott, akkor is, de akkor jó volt az anyagi helyzetem, most meg pocsék.


Aki fiatal, ráadásul helyes is, annak ismerős lehet a dolog.


Tehát gyakorlatilag 40-60 év közöttiek ajánlanak fel pénz a szexért cserébe...


Mi a véleményetek erről? Ti belemennétek ilyenbe? Vagy már volt részetek benne?


2019. jan. 1. 20:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Inkább többet dolgoznék.
2019. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Suliba járok, mellette dolgozok, több munkára nincs időm sajnos. Így meg ha havi négyet bevállalnék már megkeresném azt a pénzt, amit egyébként a végtelenségig utált munkahelyemen napi 6 órás munkaidővel.


Szégyellem magam, hogy egyáltalán megfordul a fejemben ilyen, de valahogy nem tud már érdekelni az erkölcsi oldala a dolognak...

2019. jan. 1. 20:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én arra a pénzre nem tudtam volna úgy nézni,mint amit rendes munkával keresnék meg, inkább nem mentem bele ezért ebbe.
2019. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem is ez zavar, meg ugye az erkölcsi oldala. Egyébként még 32 éves férfi is tett ajánlatot nekem, és nem is néz ki annyira gázul, úgyhogy nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy nem tisztességes, meg ugye nem is lehet párkapcsolatom, sőt a jövőben is hatással lehet a párkapcsolatomra, ha már befejeztem ezt a dolgot.
2019. jan. 1. 21:12
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2019. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne? Főleg ha még jól is néz ki az illető
2019. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Függetlenül attól, hogy nekem az idősebb korosztály kifejezetten vonzó nem vagyok prostituált. És nem is leszek az.
2019. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Tudod, van az a ostoba és szexista mondás, hogy mindenki k***a, csak meg kell találni a megfelelő összeget.

Nyilván ez nem igaz, de elég sokan vannak az alkalom csinálta prostik. Akiknek azért annyira nem büdös a munka, de heti két túlóra helyett már inkább szétteszik a lábukat.

Nos, ez vagy te is. Persze, lehet hebegni-habogni, hogy jaj, nincs időm, meg kevés a fizu, meg erre kell, arra kell... de ez a lényegen nem változtat.

Oké, ha mondjuk a gyerekeid éhhalála lenne a kérdés, és már végképp nincs más megoldás, akkor azt mondom, jól tetted, hogy belementél. De az, hogy egy kis anyagi rinyáért már teszed is szét a lábadat? Persze, a te dolgod... viszont az is te vagy, akiről ez egy elég rossz bizonyítványt állít ki.

2019. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

... és legalább magadnak ne hazudj!

"Szégyellem magam, hogy egyáltalán megfordul a fejemben ilyen"

Dehogy szégyelled magad! Ha szégyellnéd magad, akkor inkább az utált munkahelyre járnál be, mint hogy idegen perverz nyuggerek ráncos lécét a popódba rakasd.

2019. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Kaptam mar hasonlo ajanlatot hazas embertol h alkalmankent szopjam le

Belementem nem bantam meg :)

2019. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!